Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
3 października
temperatura: 24°C
wiatr: 20,4 km/h
opady: 0,0 mm

Inwestycje proekologiczne dla mieszkańców gminy

Wójt Gminy Gręboszów informuje, że rozpoczynają się przygotowania do pozyskania zewnętrznych środków finansowych na inwestycje proekologiczne dla mieszkańców naszej gminy – instalacje na obiektach prywatnych: ogniw fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, a co za tym idzie umożliwienia mieszkańcom znacznego obniżenia rachunków za prąd przy jednoczesnej ochronie środowiska.

Poziom dofinansowania wynosi aż 60%. (minus podatek VAT). W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych projektem mieszkańców do uczestnictwa w spotkaniach informacyjnych, na których zostaną przekazane wszelkie informacje dotyczące realizowanego projektu.

Spotkania zostaną przeprowadzone przez firmę Dotacje Optymalne DO.EKO Sp z o.o. która na zlecenie Urzędu Gminy będzie przygotowywać wniosek o dofinansowanie od strony technicznej.

 

Harmonogram spotkań:

- 26.06.2017 (poniedziałek) o godz. 18:00 w Gminnym  Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie

- 27.06.2017 (wtorek) o godz. 20:00 w Domu Wiejskim w Borusowej /Uwaga: nastąpiła zmiana godziny spotkania  z godz.18:00  na godzinę 20:00/

 

 

files/pliki/aktualnosci/2017/06czerwiec/Dotacje/Dotacje.JPG

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.06.2017 r.

Wójt Gminy Gręboszów informuje, że rozpoczynają się przygotowania do pozyskania zewnętrznych środków finansowych na inwestycje proekologiczne dla mieszkańców naszej gminy – instalacje na obiektach prywatnych: ogniw fotowoltaicznych, kolektorów słonecznych, pomp ciepła, a co za tym idzie umożliwienia mieszkańcom znacznego obniżenia rachunków za prąd przy jednoczesnej ochronie środowiska. Poziom dofinansowania wynosi aż 60%. (minus podatek VAT). W związku z tym zapraszamy wszystkich zainteresowanych projektem mieszkańców do uczestnictwa w spotkaniach informacyjnych, na których zostaną przekazane wszelkie informacje dotyczące realizowanego projektu. Spotkania zostaną przeprowadzone przez firmę Dotacje Optymalne DO.EKO Sp z o.o. która na zlecenie Urzędu Gminy będzie przygotowywać wniosek o dofinansowanie od strony technicznej.   Harmonogram spotkań: - 26.06.2017 (poniedziałek) o godz. 18:00 w Gminnym  Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie - 27.06.2017 (wtorek) o godz. 20:00 w Domu Wiejskim w Borusowej /Uwaga: nastąpiła zmiana godziny spotkania  z godz.18:00  na godzinę 20:00/               Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 23.06.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe