temperatura: 9°C
wiatr: 16,5 km/h
opady: 0,0 mm

Juniorzy z Woli Żelichowskiej wygrywają wakacyjny turniej

Eliminacje gminne turnieju pn. „Wakacje z Piłką Nożną 2018” odbyły się 19 lipca 2018 r. o godz. 16.00 na Orliku w Gręboszowie. Do turnieju zgłosiło się cztery drużyny tj.:

1. FC Trampki

2. Prestige Gręboszów

3. Wolania Wola Żelichowska

4. Złote Jastrzębie

Drużyny zagrały po 3 mecze w kolejności ustalonej podczas losowania. Spotkania były zacięte i przysporzyły wiele emocji zawodnikom a także przybyłym kibicom. Szczególnie ciekawy okazał się mecz o drugie miejsce, który został rozstrzygnięty dopiero w rzutach karnych.

Klasyfikacja końcowa:

Miejsce pierwsze: Wolania Wola Żelichowska

Miejsce drugie: FC Trampki

Miejsce trzecie: Prestige Gręboszów

Miejsce czwarte: Złote Jastrzębie

Do turnieju powiatowego zakwalifikowała się drużyna: Wolania Wola Żelichowska.

Najlepszym strzelcem turnieju został Patryk Dubiel (Wolania) z 13 trafieniami.

Drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dla uczestników zakupiono napoje oraz słodycze. Nagrody zostały ufundowane przez Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie oraz przez Wójta Gminy Gręboszów. Turniej powiatowy odbędzie się również w Gręboszowie w czwartek 26 lipca o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy.

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadyenie: Marcin Janowiec 20.07.2018 r.

Eliminacje gminne turnieju pn. „Wakacje z Piłką Nożną 2018” odbyły się 19 lipca 2018 r. o godz. 16.00 na Orliku w Gręboszowie. Do turnieju zgłosiło się cztery drużyny tj.: 1. FC Trampki 2. Prestige Gręboszów 3. Wolania Wola Żelichowska 4. Złote Jastrzębie Drużyny zagrały po 3 mecze w kolejności ustalonej podczas losowania. Spotkania były zacięte i przysporzyły wiele emocji zawodnikom a także przybyłym kibicom. Szczególnie ciekawy okazał się mecz o drugie miejsce, który został rozstrzygnięty dopiero w rzutach karnych.   Klasyfikacja końcowa: Miejsce pierwsze: Wolania Wola Żelichowska Miejsce drugie: FC Trampki Miejsce trzecie: Prestige Gręboszów Miejsce czwarte: Złote Jastrzębie Do turnieju powiatowego zakwalifikowała się drużyna: Wolania Wola Żelichowska. Najlepszym strzelcem turnieju został Patryk Dubiel (Wolania) z 13 trafieniami. Drużyny otrzymały puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Dla uczestników zakupiono napoje oraz słodycze. Nagrody zostały ufundowane przez Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Krakowie oraz przez Wójta Gminy Gręboszów. Turniej powiatowy odbędzie się również w Gręboszowie w czwartek 26 lipca o godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy.   Zdjęcia z wydarzenia             Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadyenie: Marcin Janowiec 20.07.2018 r.