Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
9 czerwca
temperatura: 24°C
wiatr: 10,4 km/h
opady: 0,0 mm

Katalog produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej

Szanowni Państwo,

Pan Łukasz Smółka – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego zaprasza do zapoznania się z Katalogiem produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej.

W celu wsparcia małopolskiego sektora ekonomii społecznej w tym trudnym okresie wywołanym sytuacją epidemiczną, Województwo Małopolskie - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie podejmuje działania mające na celu kreowanie dodatkowych możliwości promowania produktów i usług przedsiębiorstw społecznych oraz zwiększanie społecznej świadomości na temat ważnej roli, jaką spełniają podmioty ekonomii społecznej w swych lokalnych środowiskach. Jednym z takich działań jest Katalog produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej.

Mając na uwadze, szczególnie istotną w obecnym czasie ideę społecznej odpowiedzialności, zachęcam do zapoznania się z propozycjami produktów świątecznych w załączonym katalogu i do dokonania zakupu niosącego ze sobą samo dobro.

Zapraszam również do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdziecie Państwo więcej produktów małopolskich podmiotów ekonomii społecznej: www.sklep.es.malopolska.pl

 

 

 

Katalogu produktow swiatecznych 1.jpg

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 02.03.2021 r.

Szanowni Państwo, Pan Łukasz Smółka – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego zaprasza do zapoznania się z Katalogiem produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej. W celu wsparcia małopolskiego sektora ekonomii społecznej w tym trudnym okresie wywołanym sytuacją epidemiczną, Województwo Małopolskie - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie podejmuje działania mające na celu kreowanie dodatkowych możliwości promowania produktów i usług przedsiębiorstw społecznych oraz zwiększanie społecznej świadomości na temat ważnej roli, jaką spełniają podmioty ekonomii społecznej w swych lokalnych środowiskach. Jednym z takich działań jest Katalog produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej. Mając na uwadze, szczególnie istotną w obecnym czasie ideę społecznej odpowiedzialności, zachęcam do zapoznania się z propozycjami produktów świątecznych w załączonym katalogu i do dokonania zakupu niosącego ze sobą samo dobro. Zapraszam również do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdziecie Państwo więcej produktów małopolskich podmiotów ekonomii społecznej: www.sklep.es.malopolska.pl   Pliki do pobrania Pobierz plik Katalog produktów Wielkanoc 2021             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 02.03.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe