Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
5 czerwca
temperatura: 15°C
wiatr: 8,6 km/h
opady: 0,0 mm

KGW Ujście Jezuickie zaprasza osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie na wykład dietetyka

Koło Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie zaprasza osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie na wykład dietetyka

 

Tematyka główna wykładu:

- Podstawowe funkcjonowanie narządów organizmu człowieka;

- Zasady racjonalnego żywienia;

- Właściwości składników pokarmowych;

- Zwyczaje żywieniowe Polaków.

 

Wykład dietetyka odbędzie się 08 sierpnia 2019 r. (czwartek) w godzinach od 18:00 do 21:00 w Domu Strażaka w Ujściu Jezuickim.

 

Projekt pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie finansowany jest w ramach programu lokalnych inicjatyw "FIO Małopolska Lokalnie-Północ". Projekt realizowany jest we współpracy z Operatorem Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze z siedzibą ul. Zawierciańska 30, 32-310 Klucze.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2019/08sierpien/Kolo Gospodyn Wiejskich Ujscie Jezuickie/Wyklad dietetyk.jpg

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: KGW Ujście Jezuickie

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.08.2019 r.

Koło Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie zaprasza osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie na wykład dietetyka   Tematyka główna wykładu: - Podstawowe funkcjonowanie narządów organizmu człowieka; - Zasady racjonalnego żywienia; - Właściwości składników pokarmowych; - Zwyczaje żywieniowe Polaków.   Wykład dietetyka odbędzie się 08 sierpnia 2019 r. (czwartek) w godzinach od 18:00 do 21:00 w Domu Strażaka w Ujściu Jezuickim.   Projekt pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie finansowany jest w ramach programu lokalnych inicjatyw "FIO Małopolska Lokalnie-Północ". Projekt realizowany jest we współpracy z Operatorem Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze z siedzibą ul. Zawierciańska 30, 32-310 Klucze.                 Opracowanie: KGW Ujście Jezuickie Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.08.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe