Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 15°C
wiatr: 6,8 km/h
opady: 0,0 mm

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich pt.„Polska smakuje na Boże Narodzenie”

Odział terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie serdecznie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu województwa małopolskiego do wzięcia udziału w konkursie „Polska smakuje na Boże Narodzenie”

Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy, obejmującej łącznie prezentację i opracowanie rysu historycznego przepisu na regionalną potrawę, która jest tradycyjną potrawą bożonarodzeniową, charakterystyczną dla regionu działania danego Koła Gospodyń Wiejskich oraz przygotowanie potraw wg. Przepisu i wykonanie zdjęcia tej potrawy.

 

 

 

 

 

Plakat.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.11.2020 r.

Odział terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie serdecznie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu województwa małopolskiego do wzięcia udziału w konkursie „Polska smakuje na Boże Narodzenie” Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy, obejmującej łącznie prezentację i opracowanie rysu historycznego przepisu na regionalną potrawę, która jest tradycyjną potrawą bożonarodzeniową, charakterystyczną dla regionu działania danego Koła Gospodyń Wiejskich oraz przygotowanie potraw wg. Przepisu i wykonanie zdjęcia tej potrawy.       Pliki do pobrania Pobierz plik Ogloszenie.pdf Pobierz plik Regulamin Konkursu Polska Smakuje na Boze Narodzenie.pdf                               Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.11.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe