Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
28 maja
temperatura: 9°C
wiatr: 9,0 km/h
opady: 0,0 mm

Koło Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie zaprasza osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie na wykład kucharza

Koło Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie zaprasza osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie na wykład kucharza

 

Tematyka główna wykładu:

- Bezpieczeństwo żywności, przechowywanie i utrwalanie;

- Podstawowe składniki pokarmowe i ich rola;

- Wartość energetyczna pożywienia i wartość odżywcza produktów spożywczych;

- Higiena procesu produkcji i zapobieganie zatruciom;

- Witaminy i ich rola w organizmie.

 

Wykład kucharza odbędzie się 05 sierpnia 2019 r. (poniedziałek) w godzinach od 18:00 do 21:00 w Domu Strażaka w Ujściu Jezuickim.

Projekt pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie finansowany jest w ramach programu lokalnych inicjatyw "FIO Małopolska Lokalnie-Północ". Projekt realizowany jest we współpracy z Operatorem Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze z siedzibą ul. Zawierciańska 30, 32-310 Klucze.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2019/08sierpien/Kolo Gospodyn Wiejskich Ujscie Jezuickie/Wyklad kucharz.jpg

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: KGW Ujście Jezuickie

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.08.2019 r.

Koło Gospodyń Wiejskich Ujście Jezuickie zaprasza osoby zakwalifikowane do udziału w projekcie pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie na wykład kucharza   Tematyka główna wykładu: - Bezpieczeństwo żywności, przechowywanie i utrwalanie; - Podstawowe składniki pokarmowe i ich rola; - Wartość energetyczna pożywienia i wartość odżywcza produktów spożywczych; - Higiena procesu produkcji i zapobieganie zatruciom; - Witaminy i ich rola w organizmie.   Wykład kucharza odbędzie się 05 sierpnia 2019 r. (poniedziałek) w godzinach od 18:00 do 21:00 w Domu Strażaka w Ujściu Jezuickim. Projekt pn. Smacznie i Zdrowo czyli tradycyjnie finansowany jest w ramach programu lokalnych inicjatyw "FIO Małopolska Lokalnie-Północ". Projekt realizowany jest we współpracy z Operatorem Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze z siedzibą ul. Zawierciańska 30, 32-310 Klucze.                 Opracowanie: KGW Ujście Jezuickie Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.08.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe