Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 14,0 km/h
opady: 0,0 mm

KOMUNIKAT WÓJTA GMINY GRĘBOSZÓW

Szanowni Państwo, w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych, które wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku do 8 lat mogą liczyć na dodatkowe 14 dni na opiekę nad dzieckiem. Zasiłek przysługuje jednemu z pracujących rodziców, który podejmie sprawowanie opieki.

W związku z powyższym informujemy, że w dniach 12 marca – 25 marca 2020 roku z uwagi na możliwe zmniejszoną liczbę pracowników Urząd Gminy w Gręboszowie, obsługa petentów i czas załatwienia spraw może ulec wydłużeniu.

Godziny pracy pozostają bez zmian.

Mając na uwadze powszechnie obowiązujące zalecenia, po spotkaniu z kierownictwem Urzędu Gminy oraz gminnych jednostek organizacyjnych  zwracam się z prośbą, jeżeli to jest możliwe o ograniczenie lub odłożenie osobistej wizyty w urzędzie i instytucjach gminnych. Interesanci będą przyjmowani wyłącznie w sprawach nie cierpiących zwłoki.

Zachęcam do kontaktu i załatwiania spraw urzędowych:

  • drogą e-mailową: gmina@greboszow.pl
  • telefoniczną: 14 641 60 02 (Urząd Gminy)
  • przez portal e-puap

Za utrudnienia przepraszamy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.03.2020 r.

Szanowni Państwo, w związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych, które wynika z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa, rodzice i opiekunowie dzieci w wieku do 8 lat mogą liczyć na dodatkowe 14 dni na opiekę nad dzieckiem. Zasiłek przysługuje jednemu z pracujących rodziców, który podejmie sprawowanie opieki. W związku z powyższym informujemy, że w dniach 12 marca – 25 marca 2020 roku z uwagi na możliwe zmniejszoną liczbę pracowników Urząd Gminy w Gręboszowie, obsługa petentów i czas załatwienia spraw może ulec wydłużeniu. Godziny pracy pozostają bez zmian. Mając na uwadze powszechnie obowiązujące zalecenia, po spotkaniu z kierownictwem Urzędu Gminy oraz gminnych jednostek organizacyjnych  zwracam się z prośbą, jeżeli to jest możliwe o ograniczenie lub odłożenie osobistej wizyty w urzędzie i instytucjach gminnych. Interesanci będą przyjmowani wyłącznie w sprawach nie cierpiących zwłoki. Zachęcam do kontaktu i załatwiania spraw urzędowych: drogą e-mailową: gmina@greboszow.pl telefoniczną: 14 641 60 02 (Urząd Gminy) przez portal e-puap Za utrudnienia przepraszamy.                                   Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.03.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe