Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 19°C
wiatr: 10,6 km/h
opady: 0,0 mm

Koncert Kolęd i Pastorałek w Centrum Kultury

Okres bożonarodzeniowy to czas radości i śpiewania kolęd. Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa od lat pragnie kultywować tą wyjątkową tradycję wspólnego kolędowania, organizując różnorodne koncerty i przeglądy muzyczne. Dużym zainteresowaniem cieszył się koncert Tarnowskiego Chóru GOS.PL, który odbył się 15 stycznia w sali GCKiCz. Jak się okazuje na terenie naszej gminy również nie brakuje osób uzdolnionych muzycznie o czym przekonaliśmy się w piątek 27 stycznia br. podczas Koncertu Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów szkółki gry na instrumentach muzycznych. Szkółka działa od lat przy Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Uczniowie Krzysztofa Romana oraz Wiesława Lizaka zaprezentowali umiejętności zdobyte podczas edukacji muzycznej. Wśród występujących były zarówno osoby które już kilka lat pobierają naukę, jak również początkujący, dla których był to dopiero debiut.

Podczas koncertu swoje umiejętności wokalne oraz instrumentalne zaprezentowali: Patrycja Grabiec, Martyna Wojciechowska, Mateusz Wojciechowski, Monika Zawada, Natalia Zawada, Karolina Dąbroś, Ania Dąbroś, Karolina Sarat, Amelia Seruś, Ewelina Dąbroś, Wiktoria Woziwoda, Ola Piątek oraz trio w składzie: Patryk Ordon, Natalia Zawada i Ewelina Dąbroś. Młodzi artyści tak wspaniale wykonali swoje utwory, że wszyscy zebrani w sali jeszcze raz mogli poczuć magię mijających świąt Bożego Narodzenia.

Podczas koncertu odbyło się również uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastyki bożonarodzeniowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Monika Kilian, Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 01.02.2017 r.

Okres bożonarodzeniowy to czas radości i śpiewania kolęd. Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa od lat pragnie kultywować tą wyjątkową tradycję wspólnego kolędowania, organizując różnorodne koncerty i przeglądy muzyczne. Dużym zainteresowaniem cieszył się koncert Tarnowskiego Chóru GOS.PL, który odbył się 15 stycznia w sali GCKiCz. Jak się okazuje na terenie naszej gminy również nie brakuje osób uzdolnionych muzycznie o czym przekonaliśmy się w piątek 27 stycznia br. podczas Koncertu Kolęd i Pastorałek w wykonaniu uczniów szkółki gry na instrumentach muzycznych. Szkółka działa od lat przy Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Uczniowie Krzysztofa Romana oraz Wiesława Lizaka zaprezentowali umiejętności zdobyte podczas edukacji muzycznej. Wśród występujących były zarówno osoby które już kilka lat pobierają naukę, jak również początkujący, dla których był to dopiero debiut. Podczas koncertu swoje umiejętności wokalne oraz instrumentalne zaprezentowali: Patrycja Grabiec, Martyna Wojciechowska, Mateusz Wojciechowski, Monika Zawada, Natalia Zawada, Karolina Dąbroś, Ania Dąbroś, Karolina Sarat, Amelia Seruś, Ewelina Dąbroś, Wiktoria Woziwoda, Ola Piątek oraz trio w składzie: Patryk Ordon, Natalia Zawada i Ewelina Dąbroś. Młodzi artyści tak wspaniale wykonali swoje utwory, że wszyscy zebrani w sali jeszcze raz mogli poczuć magię mijających świąt Bożego Narodzenia. Podczas koncertu odbyło się również uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastyki bożonarodzeniowej.     Zdjęcia z wydarzenia             Opracowanie: Monika Kilian, Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 01.02.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe