Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 17°C
wiatr: 7,5 km/h
opady: 0,0 mm

Konkurs z nagrodami !

Urząd Gminy Gręboszów, zaprasza do udziału w II edycji konkursu wiedzy o azbeście i projekcie „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszarów województwa małopolskiego”, który został ogłoszony przez Biuro Projektu w Szczucinie.

Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na 3 proste pytania i ułożeniu jak najciekawszej rymowanki związanej z tematyką walki z azbestem zawierającej wszystkie lub jedno ze słów: Azbest, Rakotwórczy, Szwajcarski.

Szczegóły konkursu na stronie http://wolniodazbestu.pl/

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2015/03marzec/Azbest/1.JPG

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.08.2015 r.

Urząd Gminy Gręboszów, zaprasza do udziału w II edycji konkursu wiedzy o azbeście i projekcie „Demontaż i bezpieczne składowanie wyrobów zawierających azbest z obszarów województwa małopolskiego”, który został ogłoszony przez Biuro Projektu w Szczucinie. Konkurs polega na udzieleniu odpowiedzi na 3 proste pytania i ułożeniu jak najciekawszej rymowanki związanej z tematyką walki z azbestem zawierającej wszystkie lub jedno ze słów: Azbest, Rakotwórczy, Szwajcarski. Szczegóły konkursu na stronie http://wolniodazbestu.pl/ Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia.             Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 13.08.2015 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe