Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
4 października
temperatura: 18°C
wiatr: 20,0 km/h
opady: 0,0 mm

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP

Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ma zaszczyt poinformować o inauguracji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP.

Nabór do Konkursu trwa od 2 do 23 marca 2021 roku. Aby zgłosić się do uczestnictwa, należy wypełnić ankietę zgłoszeniową, przygotować krótki materiał audiowizualny na temat Koła, a następnie przesłać wszystko pocztą elektroniczną na adres konkurs.KGW@prezydent.pl wraz z potwierdzeniem wpisu Koła do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich.·

 

 

Konkurs_materialinformacyjny.jpg

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 11.03.2021 r.

Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej ma zaszczyt poinformować o inauguracji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Nabór do Konkursu trwa od 2 do 23 marca 2021 roku. Aby zgłosić się do uczestnictwa, należy wypełnić ankietę zgłoszeniową, przygotować krótki materiał audiowizualny na temat Koła, a następnie przesłać wszystko pocztą elektroniczną na adres konkurs.KGW@prezydent.pl wraz z potwierdzeniem wpisu Koła do Krajowego Rejestru Kół Gospodyń Wiejskich.· pytania można kierować na adres e-mail: konkurs.KGW@prezydent.pl szczegółowe informacje dotyczące przedsięwzięcia znajdują się w załączonych materiałach oraz na stronie internetowej www.prezydent.pl/pierwsza-dama/konkurskgw   Pliki do pobrania Pobierz plik RegulaminKonkursudlaKolGospodynWiejskichoNagrodeMalzonkiPrezyde....pdf Pobierz plik Zal.nr1doRegulaminu_Kartazgloszeniowa.doc Pobierz plik Zal.nr1doRegulaminu_Kartazgloszeniowa.pdf             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 11.03.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe