Konsultacje społeczne projektu Planu Ogólnego Gminy Gręboszów
Od dnia 10 czerwca 2026 r. do dnia 10 lipca 2026 r. trwają konsultacje społeczne projektu Planu Ogólnego Gminy Gręboszów wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.
Z projektem planu można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Gręboszów w zakładce – Planowanie Przestrzenne/Plan Ogólny Gminy Gręboszów/Konsultacje Społeczne pod adresem https://bip.malopolska.pl/uggreboszow,m,477018,konsultacje-spoleczne.html (projekt planu należy przeglądać przy użyciu wtyczki udostępnionej pod adresem: https://aplikacje.gov.pl/app/gov_xml_validator/ ). oraz w Urzędzie Gminy Gręboszów pokój nr 4.
Spotkanie otwarte dotyczące projektu Planu Ogólnego Gminy Gręboszów odbędzie się w dniu 2 lipca 2026 r. o godzinie 16.00 – w świetlicy Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.
Uwagi do projektu można składać na formularzu udostępnionym w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Gminy Gręboszów w terminie do dnia 10 lipca 2026 r.

Opracowanie Grzegorz Dymon
Wprowadzenie: Marcin Janowiec 25.06.2026 r.