Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
środa
25 maja
temperatura: 13°C
wiatr: 9,5 km/h
opady: 0,0 mm

Lekarz Orzecznik poszukiwany

Nieprzerwanie trwa nabór kadry lekarzy orzeczników w Oddziale ZUS w Tarnowie.

O zatrudnienie w Zakładzie może się ubiegać lekarz mający za sobą minimum 5 lat czynnego wykonywania zawodu i tytuł specjalisty. Najbardziej pożądani są interniści, chirurdzy, neurolodzy, psychiatrzy  oraz specjaliści medycyny pracy i medycyny społecznej. Tarnowski Oddział ZUS poszukuje do  pracy lekarzy orzeczników do obsadzenia 5,6 etatu.

Brak medyków chętnych do pracy w ZUS-ie jest stanem niekorzystnym z punktu widzenia lokalnej społeczności i odbija się negatywnie na mieszkańcach obszaru obsługiwanego przez nasz Oddział. Niedobór kadry skutkuje bowiem wydłużonym czasem oczekiwania na badanie, a w niektórych przypadkach koniecznością dojazdu do innej jednostki organizacyjnej.

 

 

 

Elżbieta Stachowiak

Rzecznik Prasowy

 Oddziału ZUS w Tarnowie

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.01.2014 r.

Nieprzerwanie trwa nabór kadry lekarzy orzeczników w Oddziale ZUS w Tarnowie. O zatrudnienie w Zakładzie może się ubiegać lekarz mający za sobą minimum 5 lat czynnego wykonywania zawodu i tytuł specjalisty. Najbardziej pożądani są interniści, chirurdzy, neurolodzy, psychiatrzy  oraz specjaliści medycyny pracy i medycyny społecznej. Tarnowski Oddział ZUS poszukuje do  pracy lekarzy orzeczników do obsadzenia 5,6 etatu. Brak medyków chętnych do pracy w ZUS-ie jest stanem niekorzystnym z punktu widzenia lokalnej społeczności i odbija się negatywnie na mieszkańcach obszaru obsługiwanego przez nasz Oddział. Niedobór kadry skutkuje bowiem wydłużonym czasem oczekiwania na badanie, a w niektórych przypadkach koniecznością dojazdu do innej jednostki organizacyjnej.       Elżbieta Stachowiak Rzecznik Prasowy  Oddziału ZUS w Tarnowie       Wprowadzenie: Marcin Janowiec 27.01.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe