Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
3 października
temperatura: 24°C
wiatr: 20,4 km/h
opady: 0,0 mm

Łukasz Kowal najlepszy w Gminnym Turnieju Tenisa Stołowego

W sobotę, 1 lutego br., na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gręboszowie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o puchar dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Zawody były jednocześnie mistrzostwami gminy Gręboszów w tej dyscyplinie sportowej. Do rywalizacji o miano najlepszego pingpongisty przystąpiło 11 zawodników: Paweł Bigos, Tomasz Janowiec, Łukasz Janowiec, Łukasz Kowal, Stanisław Myśliński, Grzegorz Mosio, Władysław Szumilas, Łukasz Woźniak, Konrad Wytrwał, Kamil Wielgus, Michał Zarzycki.

Wszyscy zawodnicy w drodze losowania, podzieleni zostali na dwie grupy A i B, w których rozegrali mecze systemem „ każdy z każdym”. Zwycięzcy grup: Łukasz Kowal i Władysław Szumilas rozegrali mecz finałowy, w którym lepszy okazał się Łukasz Kowal. Zawodnicy, którzy zajęli drugie miejsca w grupach: Stanisław Myśliński i Tomasz Janowiec rozegrali mecz o 3 miejsce. Ostatecznie miejsce na najniższym stopniu podium zajął Stanisław Myśliński. Tuż za podium uplasowali się: Tomasz Janowiec, Grzegorz Mosio, Michał Zarzycki i Łukasz Janowiec.

Turniej przebiegał w przyjaznej i sportowej atmosferze, choć nie brakowało pojedynków zaciętych, których wynik ważył się do ostatniej piłki meczowej. Najlepsza trójka zawodników otrzymała od organizatora: puchary i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.02.2020 r.

W sobotę, 1 lutego br., na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gręboszowie odbył się Gminny Turniej Tenisa Stołowego o puchar dyrektora Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Zawody były jednocześnie mistrzostwami gminy Gręboszów w tej dyscyplinie sportowej. Do rywalizacji o miano najlepszego pingpongisty przystąpiło 11 zawodników: Paweł Bigos, Tomasz Janowiec, Łukasz Janowiec, Łukasz Kowal, Stanisław Myśliński, Grzegorz Mosio, Władysław Szumilas, Łukasz Woźniak, Konrad Wytrwał, Kamil Wielgus, Michał Zarzycki. Wszyscy zawodnicy w drodze losowania, podzieleni zostali na dwie grupy A i B, w których rozegrali mecze systemem „ każdy z każdym”. Zwycięzcy grup: Łukasz Kowal i Władysław Szumilas rozegrali mecz finałowy, w którym lepszy okazał się Łukasz Kowal. Zawodnicy, którzy zajęli drugie miejsca w grupach: Stanisław Myśliński i Tomasz Janowiec rozegrali mecz o 3 miejsce. Ostatecznie miejsce na najniższym stopniu podium zajął Stanisław Myśliński. Tuż za podium uplasowali się: Tomasz Janowiec, Grzegorz Mosio, Michał Zarzycki i Łukasz Janowiec. Turniej przebiegał w przyjaznej i sportowej atmosferze, choć nie brakowało pojedynków zaciętych, których wynik ważył się do ostatniej piłki meczowej. Najlepsza trójka zawodników otrzymała od organizatora: puchary i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Zdjęcia z wydarzenia                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.02.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe