Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 14,6 km/h
opady: 0,0 mm

Małopolska deszczówka 2024 - zapisy mieszkańców zainteresowanych otrzymaniem zbiornika do magazynowania wody deszczowej

W związku z ogłoszeniem przez Samorząd Województwa Małopolskiego naboru wniosków do programu „Małopolska deszczówka 2024”, Wójt Gminy Gręboszów informuje mieszkańców Gminy Gręboszów o możliwości pozyskania dotacji na zakup szczelnego zbiornika naziemnego na wodę deszczową o pojemności 500 do 1000 litrów, w celu zatrzymania wody opadowej lub roztopowej na terenie nieruchomości lub/i wykorzystania magazynowanej wody na cele gospodarstwa domowego i przydomowych ogrodów.

W celu otrzymania takiego zbiornika konieczne jest złożenie wstępnej deklaracji udziału w programie.

Deklaracje należy składać na adres Urzędu Gminy Gręboszów, 33-260 Gręboszów 144 (osobiście na dziennik podawczy) lub za pomocą E-PUAPu Urzędu Gminy Gręboszów: /g67r5wch0o/skrytka Dokument należy złożyć do dnia 12 kwietnia 2024 r.

W zależności od zainteresowania mieszkańców zostanie złożony wniosek o dofinansowanie realizacji zadania ze środków Samorządu Województwa Małopolskiego.

Składana przez Państwa deklaracja ma charakter informacyjny. Ewentualna realizacja zadania jest uzależniona od poziomu zainteresowania mieszkańców oraz otrzymania środków finansowych z budżetu województwa małopolskiego.

 

Krople wody miniatura

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 09.04.2024 r.

W związku z ogłoszeniem przez Samorząd Województwa Małopolskiego naboru wniosków do programu „Małopolska deszczówka 2024”, Wójt Gminy Gręboszów informuje mieszkańców Gminy Gręboszów o możliwości pozyskania dotacji na zakup szczelnego zbiornika naziemnego na wodę deszczową o pojemności 500 do 1000 litrów, w celu zatrzymania wody opadowej lub roztopowej na terenie nieruchomości lub/i wykorzystania magazynowanej wody na cele gospodarstwa domowego i przydomowych ogrodów. W celu otrzymania takiego zbiornika konieczne jest złożenie wstępnej deklaracji udziału w programie. Deklaracje należy składać na adres Urzędu Gminy Gręboszów, 33-260 Gręboszów 144 (osobiście na dziennik podawczy) lub za pomocą E-PUAPu Urzędu Gminy Gręboszów: /g67r5wch0o/skrytka Dokument należy złożyć do dnia 12 kwietnia 2024 r. W zależności od zainteresowania mieszkańców zostanie złożony wniosek o dofinansowanie realizacji zadania ze środków Samorządu Województwa Małopolskiego. Składana przez Państwa deklaracja ma charakter informacyjny. Ewentualna realizacja zadania jest uzależniona od poziomu zainteresowania mieszkańców oraz otrzymania środków finansowych z budżetu województwa małopolskiego. Pliki do pobrania Pobierz plik DEKLARACJA - Małopolska deszczówka.docx Pobierz plik DEKLARACJA - Małopolska deszczówka.pdf         Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 09.04.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe