Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
środa
25 maja
temperatura: 16°C
wiatr: 4,6 km/h
opady: 0,0 mm

Małopolski Budżet Obywatelski

 Szanowni Państwo!

Rozpoczęło się głosowanie mieszkańców Małopolski na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Małopolanie, którzy ukończyli 16 rok życia mogą – do dnia 6 lipca – wybrać spośród 152 zadań najlepsze ich zdaniem pomysły. Zwycięskie projekty zrealizuje Województwo Małopolskie.

Małopolski Budżet Obywatelski to przedsięwzięcie pionierskie, jeszcze żaden samorząd nie realizował budżetu obywatelskiego na tak szeroką skalę. Standardy partycypacji społecznej wymagają, aby w proces głosowania zaangażowana była jak najliczniejsza grupa mieszkańców regionu. Szczególnie ważne jest poinformowanie o terminie głosowania środowisk lokalnych aktywistów, takich jak: sołtysi, koła gospodyń wiejskich, jednostki ochotniczej straży pożarnej, gminne i powiatowe jednostki organizacyjne, organizacje pozarządowe, a w szczególności mieszkańców.

W przypadku szczegółowych pytań do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odpowiedzialni za wdrażanie budżetu obywatelskiego – kontakt telefoniczny: (12) 61 60 531, (12) 61 60 904, e-mailowy: bo@umwm.pl. Szczegółowe informacje na temat projektu można także znaleźć na ww. stronie internetowej.

Raz jeszcze zachęcam Państwa do włączenia się w promocję narzędzia partycypacji społecznej, jakim jest wojewódzki budżet obywatelski. Razem możemy przyczynić się do rozwoju naszego regionu i wspólnie budować Małopolskę.

 

Marszałek Województwa Małopolskiego
Jacek Krupa                      

 

 

 

 

 

 

 

files/pliki/aktualnosci/2016/06czerwiec/Budzet Obywatelski/infografika.JPG

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.06.2016 r.

 Szanowni Państwo! Rozpoczęło się głosowanie mieszkańców Małopolski na zadania zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Małopolanie, którzy ukończyli 16 rok życia mogą – do dnia 6 lipca – wybrać spośród 152 zadań najlepsze ich zdaniem pomysły. Zwycięskie projekty zrealizuje Województwo Małopolskie. Małopolski Budżet Obywatelski to przedsięwzięcie pionierskie, jeszcze żaden samorząd nie realizował budżetu obywatelskiego na tak szeroką skalę. Standardy partycypacji społecznej wymagają, aby w proces głosowania zaangażowana była jak najliczniejsza grupa mieszkańców regionu. Szczególnie ważne jest poinformowanie o terminie głosowania środowisk lokalnych aktywistów, takich jak: sołtysi, koła gospodyń wiejskich, jednostki ochotniczej straży pożarnej, gminne i powiatowe jednostki organizacyjne, organizacje pozarządowe, a w szczególności mieszkańców. W przypadku szczegółowych pytań do Państwa dyspozycji pozostają pracownicy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego odpowiedzialni za wdrażanie budżetu obywatelskiego – kontakt telefoniczny: (12) 61 60 531, (12) 61 60 904, e-mailowy: bo@umwm.pl. Szczegółowe informacje na temat projektu można także znaleźć na ww. stronie internetowej. Raz jeszcze zachęcam Państwa do włączenia się w promocję narzędzia partycypacji społecznej, jakim jest wojewódzki budżet obywatelski. Razem możemy przyczynić się do rozwoju naszego regionu i wspólnie budować Małopolskę.   Marszałek Województwa MałopolskiegoJacek Krupa                               Pliki do pobrania Pobierz plik pismo przewodniczacy.pdf Pobierz plik plakat.pdf Pobierz plik zadania do glosowania.pdf                   Wprowadzenie: Marcin Janowiec 24.06.2016 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe