Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
29 maja
temperatura: 15°C
wiatr: 2,1 km/h
opady: 0,0 mm

MAŁOPOLSKI DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH ON-LINE 2020

Przed nami obchody Małopolskiego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Tegoroczne grudniowe obchody będą wyjątkowe! Nie możemy się spotkać i świętować razem, dlatego Małopolski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zachęca do świętowania wirtualnego.

W grudniu świętujemy on-line!
Nawiązując do Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, przypadającego 3 grudnia po raz kolejny świętować będzie cała Małopolska! W tym trudnym dla nas wszystkich okresie zwróćmy uwagę społeczeństwa na problemy osób z niepełnosprawnościami oraz trudności, z którymi borykają się w życiu codziennym.Zachęcamy do śledzenia profilu Oddziału Małopolskiego na Facebook`u  gdzie będą pojawiać się kolejne informacje dotyczące wirtualnych obchodów.

Co należy zrobić? Udostępnij życzenia i oznacz hasztagiem!
Nagraj film lub zrób zdjęcie z życzeniami z okazji 3 grudnia -  Dnia Osób Niepełnosprawnych. Życzenia udostępnij na Facebook`u i oznacz #MałopolskiDzieńOsóbNiepełnosprawnych2020 oraz #MDON2020. Udostępnimy je na naszym profilu!
Życzenia możesz również przesłać na adres: krakow@pfron.org.pl  z dopiskiem „Życzenia MDON2020” w tytule.

Nie możemy się spotkać, ale mimo to możemy razem świętować! Niech to wspólne wirtualne święto zapełni media społecznościowe pięknymi życzeniami i serdecznością!
Do świętowania zapraszamy wszystkich!

W grudniu świętujmy razem!
Od 2016 roku z inicjatywy Oddziału Małopolskiego na terenie całego województwa w grudniu odbywały się spotkania organizowane w ramach obchodów Małopolskiego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenia były okazją do podsumowania roku oraz uhonorowania osób i organizacji za ich szczególne osiągnięcia oraz działania na rzecz osób niepełnosprawnych w Małopolsce. Tegoroczne święto on-line będzie okazją do uhonorowania Laureatów wojewódzkiego etapu XVIII edycji Konkursu plastycznego, organizowanego przez PFRON, Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. „Tajemnica mojej wyobraźni”.

Teraz świętujmy wirtualny Małopolski Dzień Osób Niepełnosprawnych - świętujmy z wielką nadzieją, że wszyscy razem spotkamy się w przyszłym roku!
Już dziś zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebook`u:
https://www.facebook.com/MalopolskiPFRON

Jeżeli chcesz żeby Twoje życzenia z okazji Małopolskiego Dnia Osób Niepełnosprawnych znalazły się na naszym profilu na Facebooku oznacz je w mediach społecznościowych: #MałopolskiDzieńOsóbNiepełnosprawnych2020 oraz #MDON2020  
lub prześlij je na adres:krakow@pfron.org.pl  z dopiskiem „Życzenia MDON2020” w tytule.

 

files/pliki/aktualnosci/2020/11listopad/MALOPOLSKI DZIEN OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH/MALOPOLSKI DZIEN OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH 1.png

 

files/pliki/aktualnosci/2020/11listopad/MALOPOLSKI DZIEN OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH/MALOPOLSKI DZIEN OSOB NIEPELNOSPRAWNYCH 2.jpg

 

 

 

 

Źródło: Małopolski Oddział PFRON

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.11.2020 r.

Przed nami obchody Małopolskiego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Tegoroczne grudniowe obchody będą wyjątkowe! Nie możemy się spotkać i świętować razem, dlatego Małopolski Oddział Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych zachęca do świętowania wirtualnego. W grudniu świętujemy on-line! Nawiązując do Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, przypadającego 3 grudnia po raz kolejny świętować będzie cała Małopolska! W tym trudnym dla nas wszystkich okresie zwróćmy uwagę społeczeństwa na problemy osób z niepełnosprawnościami oraz trudności, z którymi borykają się w życiu codziennym.Zachęcamy do śledzenia profilu Oddziału Małopolskiego na Facebook`u  gdzie będą pojawiać się kolejne informacje dotyczące wirtualnych obchodów. Co należy zrobić? Udostępnij życzenia i oznacz hasztagiem! Nagraj film lub zrób zdjęcie z życzeniami z okazji 3 grudnia -  Dnia Osób Niepełnosprawnych. Życzenia udostępnij na Facebook`u i oznacz #MałopolskiDzieńOsóbNiepełnosprawnych2020 oraz #MDON2020. Udostępnimy je na naszym profilu! Życzenia możesz również przesłać na adres: krakow@pfron.org.pl  z dopiskiem „Życzenia MDON2020” w tytule. Nie możemy się spotkać, ale mimo to możemy razem świętować! Niech to wspólne wirtualne święto zapełni media społecznościowe pięknymi życzeniami i serdecznością! Do świętowania zapraszamy wszystkich! W grudniu świętujmy razem! Od 2016 roku z inicjatywy Oddziału Małopolskiego na terenie całego województwa w grudniu odbywały się spotkania organizowane w ramach obchodów Małopolskiego Dnia Osób Niepełnosprawnych. Wydarzenia były okazją do podsumowania roku oraz uhonorowania osób i organizacji za ich szczególne osiągnięcia oraz działania na rzecz osób niepełnosprawnych w Małopolsce. Tegoroczne święto on-line będzie okazją do uhonorowania Laureatów wojewódzkiego etapu XVIII edycji Konkursu plastycznego, organizowanego przez PFRON, Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. „Tajemnica mojej wyobraźni”. Teraz świętujmy wirtualny Małopolski Dzień Osób Niepełnosprawnych - świętujmy z wielką nadzieją, że wszyscy razem spotkamy się w przyszłym roku! Już dziś zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebook`u: https://www.facebook.com/MalopolskiPFRON Jeżeli chcesz żeby Twoje życzenia z okazji Małopolskiego Dnia Osób Niepełnosprawnych znalazły się na naszym profilu na Facebooku oznacz je w mediach społecznościowych: #MałopolskiDzieńOsóbNiepełnosprawnych2020 oraz #MDON2020   lub prześlij je na adres:krakow@pfron.org.pl  z dopiskiem „Życzenia MDON2020” w tytule.             Źródło: Małopolski Oddział PFRON Wprowadzenie: Marcin Janowiec 30.11.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe