Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
3 października
temperatura: 24°C
wiatr: 18,1 km/h
opady: 0,0 mm

Małopolski Dzień Profilaktyki Zdrowia

Bezpłatne badania profilaktyczne - Twoją szansą na zdrowie!

Z inicjatywy Samorządu Województwa Małopolskiego w dniu 4 października 2014 roku organizowany jest Małopolski Dzień Profilaktyki Zdrowia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Małopolski do skorzystania z oferty 18 Wojewódzkich Podmiotów Leczniczych.

Jednostki opieki zdrowotnej oferują blisko 6000 miejsc m.in na bezpłatne badania profilaktyczne, porady specjalistów medycznych oraz wykłady o tematyce zdrowotnej.

Pełna informacja o dostępnych wolnych miejscach w ramach wydarzenia, w tym o sposobie dokonywania rezerwacji  zamieszczona jest na stronie www.profilaktykawmalopolsce.pl, w zakładce Małopolski Dzień Profilaktyki Zdrowia, pod adresem:

http://www.profilaktykawmalopolsce.pl/index.php/informacje-ogolne

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i rezerwacji miejsc na wydarzenia!

 

files/pliki/aktualnosci/2014/10pazdziernik/Malopolski Dzien Profilaktyki Zdrowia/2.JPG

 

files/pliki/aktualnosci/2014/10pazdziernik/Malopolski Dzien Profilaktyki Zdrowia/1.JPG

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.10.2014 r.

Bezpłatne badania profilaktyczne - Twoją szansą na zdrowie! Z inicjatywy Samorządu Województwa Małopolskiego w dniu 4 października 2014 roku organizowany jest Małopolski Dzień Profilaktyki Zdrowia. Serdecznie zapraszamy wszystkich Mieszkańców Małopolski do skorzystania z oferty 18 Wojewódzkich Podmiotów Leczniczych. Jednostki opieki zdrowotnej oferują blisko 6000 miejsc m.in na bezpłatne badania profilaktyczne, porady specjalistów medycznych oraz wykłady o tematyce zdrowotnej. Pełna informacja o dostępnych wolnych miejscach w ramach wydarzenia, w tym o sposobie dokonywania rezerwacji  zamieszczona jest na stronie www.profilaktykawmalopolsce.pl, w zakładce Małopolski Dzień Profilaktyki Zdrowia, pod adresem: http://www.profilaktykawmalopolsce.pl/index.php/informacje-ogolne   Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i rezerwacji miejsc na wydarzenia!       Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.10.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe