Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
30 maja
temperatura: 14°C
wiatr: 0,8 km/h
opady: 0,0 mm

Małopolski Festiwal Smaku – występy artystyczne

Małopolski Festiwal Smaku, to nie tylko smakowanie doskonałych dań i tradycyjnych potraw. To również występy artystyczne lokalnych zespołów i artystów. W tym dniu na scenie zaprezentował się „Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Gręboszowskiej” w składzie: Laura Chruścicka, Patrycja Grabiec, Karolina Sarat, Karolina Kaczówka, Natalia Maroszek, Jowita Sojka, Natalia Zawada, Ewelina Dąbroś, Aleksandra Januś, Patryk Trela, Łukasz Bociek, Błażej Białas, Kamil Grabiec oraz Grzegorz Januś. Zespół zaprezentował tradycyjne pieśni i przyśpiewki ludowe, przy akompaniamencie akordeonu na którym zagrał Marek Ciepiela. Zespół działa przy GCKiCz pod kierownictwem Emilii Misterka.

Swoje wokalne umiejętności zaprezentowała również Wiktoria Woziwoda. Ponadto, tak licznie zebrana tego dnia publiczność, usłyszała występ zespołu wokalnego „Impresjon”, który wystąpił w składzie: Karolina Sarat, Katarzyna Lizak-Bałut, Adrian Kaczówka i Tomasz Lizak. Dodatkowo mogliśmy usłyszeć utwory w klimatach bluesa w wykonaniu zespołu „Obywatele DT” z Dąbrowy Tarnowskiej. Gwiazdą wieczoru był zespół „Pozytywnie Nakręceni”, który zaprezentował autorski program zawierający utwory utrzymane w stylu folkowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.08.2019 r.

Małopolski Festiwal Smaku, to nie tylko smakowanie doskonałych dań i tradycyjnych potraw. To również występy artystyczne lokalnych zespołów i artystów. W tym dniu na scenie zaprezentował się „Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Gręboszowskiej” w składzie: Laura Chruścicka, Patrycja Grabiec, Karolina Sarat, Karolina Kaczówka, Natalia Maroszek, Jowita Sojka, Natalia Zawada, Ewelina Dąbroś, Aleksandra Januś, Patryk Trela, Łukasz Bociek, Błażej Białas, Kamil Grabiec oraz Grzegorz Januś. Zespół zaprezentował tradycyjne pieśni i przyśpiewki ludowe, przy akompaniamencie akordeonu na którym zagrał Marek Ciepiela. Zespół działa przy GCKiCz pod kierownictwem Emilii Misterka. Swoje wokalne umiejętności zaprezentowała również Wiktoria Woziwoda. Ponadto, tak licznie zebrana tego dnia publiczność, usłyszała występ zespołu wokalnego „Impresjon”, który wystąpił w składzie: Karolina Sarat, Katarzyna Lizak-Bałut, Adrian Kaczówka i Tomasz Lizak. Dodatkowo mogliśmy usłyszeć utwory w klimatach bluesa w wykonaniu zespołu „Obywatele DT” z Dąbrowy Tarnowskiej. Gwiazdą wieczoru był zespół „Pozytywnie Nakręceni”, który zaprezentował autorski program zawierający utwory utrzymane w stylu folkowym. Zdjęcia z wydarzenia                 Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.08.2019 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe