Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 lipca
temperatura: 22°C
wiatr: 10,1 km/h
opady: 0,0 mm

Małopolskie Remizy 2016

Dnia 13 lipca 2016 r. w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie odbyło się uroczyste przekazanie umów gwarantujących przyznanie dotacji na remont i modernizację remizy. W ramach programu „Małopolskie Remizy 2016” umowy wręczył wicemarszałek Stanisław Sorys. W tym roku wsparcie na remonty remiz otrzymała jednostka OSP Żelichów.

W uroczystym wręczeniu umowy wzięli udział Pan Bronisław Błach – Sekretarz Gminy Gręboszów oraz Prezes OSP Żelichów Pan Zbigniew Dudek.

Kwota dotacji udzielonej przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego na remont remizy OSP Żelichów wynosi 32.635,00 zł, natomiast koszt całej inwestycji to kwota 148.086,70  tys. zł. Zadanie to jest również współfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kwocie 24.866,00. W ramach projektu wykonane będą m.in.  następujące prace: remont posadzek, ścian i sufitu, wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej, remont instalacji elektrycznej, remont instalacji wod-kan, docieplenie ścian zewnętrznych , remont schodów zewnętrznych, oraz wykonanie opaski z kostki brukowej wokół budynku.

Co roku staramy się pozyskać środki, by w ten sposób wspierać pracę oraz stwarzać lepsze warunki dla Ochotniczych Straży Pożarnych. Program „ Małopolskie Remizy” ogłoszony jest już ósmy raz i do tej pory udało się wyremontować i odnowić remizy w poszczególnych miejscowościach: Hubenice, Ujście Jezuickie, Gręboszów, Wola Gręboszowska, Karsy, Biskupice i Lubiczko.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2016/07lipiec/Malopolskie Remizy 2016/1.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Bernadetta Więcek

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.07.2016 r.

Dnia 13 lipca 2016 r. w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie odbyło się uroczyste przekazanie umów gwarantujących przyznanie dotacji na remont i modernizację remizy. W ramach programu „Małopolskie Remizy 2016” umowy wręczył wicemarszałek Stanisław Sorys. W tym roku wsparcie na remonty remiz otrzymała jednostka OSP Żelichów. W uroczystym wręczeniu umowy wzięli udział Pan Bronisław Błach – Sekretarz Gminy Gręboszów oraz Prezes OSP Żelichów Pan Zbigniew Dudek. Kwota dotacji udzielonej przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego na remont remizy OSP Żelichów wynosi 32.635,00 zł, natomiast koszt całej inwestycji to kwota 148.086,70  tys. zł. Zadanie to jest również współfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w kwocie 24.866,00. W ramach projektu wykonane będą m.in.  następujące prace: remont posadzek, ścian i sufitu, wymiana stolarki drzwiowej wewnętrznej i zewnętrznej, remont instalacji elektrycznej, remont instalacji wod-kan, docieplenie ścian zewnętrznych , remont schodów zewnętrznych, oraz wykonanie opaski z kostki brukowej wokół budynku. Co roku staramy się pozyskać środki, by w ten sposób wspierać pracę oraz stwarzać lepsze warunki dla Ochotniczych Straży Pożarnych. Program „ Małopolskie Remizy” ogłoszony jest już ósmy raz i do tej pory udało się wyremontować i odnowić remizy w poszczególnych miejscowościach: Hubenice, Ujście Jezuickie, Gręboszów, Wola Gręboszowska, Karsy, Biskupice i Lubiczko.                       Opracowanie: Bernadetta Więcek Wprowadzenie: Marcin Janowiec 22.07.2016 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe