Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
26 września
temperatura: 17°C
wiatr: 2,8 km/h
opady: 0,0 mm

MARR szuka firm i specjalistów do projektu

Ostatnia szansa na płatny staż lub zatrudnienie - w lutym zakończy się rekrutacja firm, pracowników i jednostek naukowych do projektu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego: Wiedza, praktyka, kadry - klucz do sukcesu.  Zatrudnienie w firmach Tylko do 21 stycznia lub do 11 lutego zapraszamy pracowników jednostek naukowych i dużych przedsiębiorstw z całej Polski oraz mikro, małe i średnie firmy z Małopolski do zgłoszenia udziału w projekcie.

Finansujemy w 50% (do 5.000 złotych) 6-miesięczne zatrudnienie wysoko wykwalifikowanego personelu, staże w jednostkach naukowych.
Z kolei do 24 stycznia pracownicy mikro, małych i średnich firm mogą zgłosić się na staż w jednostkach naukowych. Staże rozpoczną się już w marcu.
Miesięcznie będzie można otrzymać do 3.500 złotych przez 3 miesiące.
Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdują się na stronie www.marr.pl/wipkadry oraz pod nr tel. + 48 12 417 74 15.
Celem projektu  jest wzmocnienie współpracy i transferu wiedzy pomiędzy jednostkami naukowymi i uczelniami, a przedsiębiorstwami, podniesienie kompetencji pracowników MŚP oraz zwiększenie doświadczenia biznesowego pracowników naukowych.
Źródło finansowania: Unia Europejska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL).

Zdjęcie
Ostatnia szansa na płatny staż lub zatrudnienie - w lutym zakończy się rekrutacja firm, pracowników i jednostek naukowych do projektu Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego: Wiedza, praktyka, kadry - klucz do sukcesu.  Zatrudnienie w firmach Tylko do 21 stycznia lub do 11 lutego zapraszamy pracowników jednostek naukowych i dużych przedsiębiorstw z całej Polski oraz mikro, małe i średnie firmy z Małopolski do zgłoszenia udziału w projekcie.Finansujemy w 50% (do 5.000 złotych) 6-miesięczne zatrudnienie wysoko wykwalifikowanego personelu, staże w jednostkach naukowych. Z kolei do 24 stycznia pracownicy mikro, małych i średnich firm mogą zgłosić się na staż w jednostkach naukowych. Staże rozpoczną się już w marcu. Miesięcznie będzie można otrzymać do 3.500 złotych przez 3 miesiące. Szczegółowe informacje o rekrutacji znajdują się na stronie www.marr.pl/wipkadry oraz pod nr tel. + 48 12 417 74 15. Celem projektu  jest wzmocnienie współpracy i transferu wiedzy pomiędzy jednostkami naukowymi i uczelniami, a przedsiębiorstwami, podniesienie kompetencji pracowników MŚP oraz zwiększenie doświadczenia biznesowego pracowników naukowych.Źródło finansowania: Unia Europejska w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego (PO KL).
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe