Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Friday
9 czerwca
temperatura: 23°C
wiatr: 14,2 km/h
opady: 0,0 mm

NABÓR DO PROJEKTU „Z POWER-em W ŻYCIE”

Jeśli jesteś osobą młodą, szukasz stażu, chcesz zdobyć nowe kwalifikacje

- skontaktuj się z nami  pod nr tel. 513066421

 

Oferujemy:

- staże śr. od 3 do 6 miesięcy

- bony szkoleniowe

- opracowanie IPD (Indywidualnego planu działania) dla każdego Uczestnika/-czki projektu

- wsparcie psychologiczne/poradnictwo zawodowe/pośrednictwo pracy

- doradztwo grupowe – warsztaty aktywnego poszukiwania pracy

- wsparcie Trenera zatrudnienia wspieranego

- coaching indywidualny

- zwroty kosztów dojazdu na staże/szkolenia

- stypendium stażowe/szkoleniowe

Zapraszamy osoby:

- od 15 do 29 lat

- bierne zawodowo, które nie pracują, nie kształcą się nie szkolą – tzw. młodzież NEET (osoby niezarejestrowane w Urzędzie Pracy),

- zamieszkujące subregion tarnowski w województwie małopolskim (m. Tarnów, powiat dąbrowski, powiat dąbrowski, powiat brzeski), w tym wyłącznie: osoby zamieszkujące  obszary wiejskie poza ZIT (DEGURBA 3) lub osoby z niepełnosprawnościami.

Szczegółowe informacje na temat rekrutacji i uczestnictwa w projekcie dostępne w Biurze Projektów: 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 13, tel. 513 066 421.

Zapraszamy!

 

 

files/pliki/aktualnosci/2020/02 lutyFUNDACJA TARNOWSKIEGO z power-em w zycie plakat.jpg

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.02.2020 r.

Jeśli jesteś osobą młodą, szukasz stażu, chcesz zdobyć nowe kwalifikacje - skontaktuj się z nami  pod nr tel. 513066421   Oferujemy: - staże śr. od 3 do 6 miesięcy - bony szkoleniowe - opracowanie IPD (Indywidualnego planu działania) dla każdego Uczestnika/-czki projektu - wsparcie psychologiczne/poradnictwo zawodowe/pośrednictwo pracy - doradztwo grupowe – warsztaty aktywnego poszukiwania pracy - wsparcie Trenera zatrudnienia wspieranego - coaching indywidualny - zwroty kosztów dojazdu na staże/szkolenia - stypendium stażowe/szkoleniowe Zapraszamy osoby: - od 15 do 29 lat - bierne zawodowo, które nie pracują, nie kształcą się nie szkolą – tzw. młodzież NEET (osoby niezarejestrowane w Urzędzie Pracy), - zamieszkujące subregion tarnowski w województwie małopolskim (m. Tarnów, powiat dąbrowski, powiat dąbrowski, powiat brzeski), w tym wyłącznie: osoby zamieszkujące  obszary wiejskie poza ZIT (DEGURBA 3) lub osoby z niepełnosprawnościami. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji i uczestnictwa w projekcie dostępne w Biurze Projektów: 33-100 Tarnów, ul. Krakowska 13, tel. 513 066 421. Zapraszamy!             Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.02.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe