Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
24 września
temperatura: 14°C
wiatr: 11,0 km/h
opady: 0,5 mm

Nabór na misję gospodarczą w Austrii

Szanowni Państwo,

W związku z realizacją projektu „Małopolska - cel podróży” zapraszamy do udziału w naborze na wyjazdową misję gospodarczą do Austrii.

Projekt „Małopolska - cel podróży" realizowany jest przez Małopolską Organizację Turystyczną przy współpracy z Województwem Małopolskim i Miastem Kraków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Obecnie prowadzimy nabór małopolskich przedsiębiorców z branży turystycznej (5 firm) na misje gospodarczą na rynku austriackim w terminie 16 - 18 października 2023 r. Miejsce warsztatów – Linz.

Projekt misji zakłada:

  1. pokrycie kosztów przelotów, noclegów i wsparcie organizacyjne udziału w misji gospodarczej,
  2. podczas misji zostanie zorganizowane 1 spotkania biznesowe, z przewidywanym uczestnictwem 15 przedstawicieli branży z danego rynku docelowego,
  3. uczestnikom biorącym udział w misjach gospodarczych, MOT pokrywa koszty związane z uczestnictwem w samych misjach gospodarczych i warsztatach, w szczególności koszty transportu oraz zakwaterowania. Koszty wyżywienia oraz ubezpieczenia podróżnego oraz transferów lotniskowych pozostają po stronie Uczestnika. Inne koszty dodatkowe związane z uczestnictwem w misji (np. związane z wymaganiami sanitarnymi danego kraju, testami, badaniami związanymi z COVID-19, etc.) pozostają po stronie Uczestnika.

 

Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie oraz w załącznikach, natomiast w razie pytań prosimy o kontakt z Panią Karoliną Jawor karolinaj@mot.krakow.pl w godzinach pracy biura MOT 8:00-16:00.

Kompletne dokumenty należy składać wyłącznie w formie mailowej na adres: rekrutacja@mot.krakow.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8.08.2023 r. do godziny 12:00.

Przypominamy, że każdy przedsiębiorca zainteresowany udziałem w projekcie trzykrotnie może aplikować na misje gospodarcze, natomiast w wypadku aplikowania do udziału w czwartej i kolejnej misji przedsiębiorca automatycznie zostaje wpisany na listę rezerwową i weźmie udział w misji w miarę wolnych miejsc. Dlatego prosimy wszystkich przedsiębiorców, a w szczególności tych, którzy uczestniczyli już w poprzednich misjach, o zaznaczenie na formularzu zgłoszeniowym czy startują do naboru w ramach naboru podstawowego czy też listy rezerwowej.

W ramach naboru Organizator dokona oceny zgłoszeń, na podstawie której zostanie stworzona lista 5 podmiotów uczestniczących w danej misji oraz lista rezerwowa. W przypadku takiej samej punktacji obowiązuje kolejność poprawnie złożonych i kompletnych formularzy zgłoszeniowych (załącznik nr 3 wraz z wymaganymi załącznikami). Organizator nie przewiduje odwołań od decyzji Komisji Rekrutacyjnej.

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.07.2023 r.

Szanowni Państwo, W związku z realizacją projektu „Małopolska - cel podróży” zapraszamy do udziału w naborze na wyjazdową misję gospodarczą do Austrii. Projekt „Małopolska - cel podróży" realizowany jest przez Małopolską Organizację Turystyczną przy współpracy z Województwem Małopolskim i Miastem Kraków w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Obecnie prowadzimy nabór małopolskich przedsiębiorców z branży turystycznej (5 firm) na misje gospodarczą na rynku austriackim w terminie 16 - 18 października 2023 r. Miejsce warsztatów – Linz. Projekt misji zakłada: pokrycie kosztów przelotów, noclegów i wsparcie organizacyjne udziału w misji gospodarczej, podczas misji zostanie zorganizowane 1 spotkania biznesowe, z przewidywanym uczestnictwem 15 przedstawicieli branży z danego rynku docelowego, uczestnikom biorącym udział w misjach gospodarczych, MOT pokrywa koszty związane z uczestnictwem w samych misjach gospodarczych i warsztatach, w szczególności koszty transportu oraz zakwaterowania. Koszty wyżywienia oraz ubezpieczenia podróżnego oraz transferów lotniskowych pozostają po stronie Uczestnika. Inne koszty dodatkowe związane z uczestnictwem w misji (np. związane z wymaganiami sanitarnymi danego kraju, testami, badaniami związanymi z COVID-19, etc.) pozostają po stronie Uczestnika.   Szczegółowe informacje zawarte są w Regulaminie oraz w załącznikach, natomiast w razie pytań prosimy o kontakt z Panią Karoliną Jawor karolinaj@mot.krakow.pl w godzinach pracy biura MOT 8:00-16:00. Kompletne dokumenty należy składać wyłącznie w formie mailowej na adres: rekrutacja@mot.krakow.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 8.08.2023 r. do godziny 12:00. Przypominamy, że każdy przedsiębiorca zainteresowany udziałem w projekcie trzykrotnie może aplikować na misje gospodarcze, natomiast w wypadku aplikowania do udziału w czwartej i kolejnej misji przedsiębiorca automatycznie zostaje wpisany na listę rezerwową i weźmie udział w misji w miarę wolnych miejsc. Dlatego prosimy wszystkich przedsiębiorców, a w szczególności tych, którzy uczestniczyli już w poprzednich misjach, o zaznaczenie na formularzu zgłoszeniowym czy startują do naboru w ramach naboru podstawowego czy też listy rezerwowej. W ramach naboru Organizator dokona oceny zgłoszeń, na podstawie której zostanie stworzona lista 5 podmiotów uczestniczących w danej misji oraz lista rezerwowa. W przypadku takiej samej punktacji obowiązuje kolejność poprawnie złożonych i kompletnych formularzy zgłoszeniowych (załącznik nr 3 wraz z wymaganymi załącznikami). Organizator nie przewiduje odwołań od decyzji Komisji Rekrutacyjnej.         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.07.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe