Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
26 września
temperatura: 17°C
wiatr: 7,5 km/h
opady: 0,0 mm

Nabór wniosków na dofinansowanie demontażu, transportu i utylizacji wyrobów azbestowych z dachów budynków mieszkalnych oraz gospodarczych

Wójt Gminy Gręboszów ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie demontażu, transportu i utylizacji wyrobów azbestowych z dachów budynków mieszkalnych oraz gospodarczych z obszaru Gminy Gręboszów. Zbiórce i utylizacji podlegać będzie także tzw. gruz azbestowy zdemontowany w latach poprzednich.

Zainteresowani mieszkańcy, którzy zamierzają zmieniać pokrycie dachowe w ciągu najbliższych 3 lat tj. 2018-2020 proszeni są o zgłaszanie się do Urzędu Gminy Gręboszów pokój nr 1 (Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Mienia) celem wypełnienia odpowiedniej deklaracji. Nabór wniosków trwał będzie od 18 do 30 września 2017 roku w godzinach pracy urzędu tj. od 7:30 do 15:30.

 

 

Wójt          

(-) Krystyna Świętek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 15.09.2017 r.

Wójt Gminy Gręboszów ogłasza nabór wniosków na dofinansowanie demontażu, transportu i utylizacji wyrobów azbestowych z dachów budynków mieszkalnych oraz gospodarczych z obszaru Gminy Gręboszów. Zbiórce i utylizacji podlegać będzie także tzw. gruz azbestowy zdemontowany w latach poprzednich. Zainteresowani mieszkańcy, którzy zamierzają zmieniać pokrycie dachowe w ciągu najbliższych 3 lat tj. 2018-2020 proszeni są o zgłaszanie się do Urzędu Gminy Gręboszów pokój nr 1 (Referat Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Mienia) celem wypełnienia odpowiedniej deklaracji. Nabór wniosków trwał będzie od 18 do 30 września 2017 roku w godzinach pracy urzędu tj. od 7:30 do 15:30.     Wójt           (-) Krystyna Świętek       Pliki do pobrania Pobierz plik DEKLARACJA.doc Pobierz plik DEKLARACJA.pdf                         Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 15.09.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe