Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
8 czerwca
temperatura: 18°C
wiatr: 10,6 km/h
opady: 0,0 mm

Najnowsze wydanie numeru „Pracuj w Małopolsce"

Najnowsze wydanie numeru „Pracuj w Małopolsce", którego tematem przewodnim jest wsparcie dostępne w ramach rządowej Tarczy Antykryzysowej.

Na jakich zasadach można ubiegać się o dofinansowanie wynagrodzeń pracowników w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie, a na jakich w powiatowych urzędach pracy?

Kto i gdzie może dostać mikropożyczkę na prowadzenie działalności gospodarczej?

Co przewiduje projekt Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej?

Na te oraz wiele innych pytań znajdą odpowiedź przedsiębiorcy. Z kolei osoby bezrobotne dowiedzą się, jak zarejestrować się w powiatowym urzędzie pracy bez wychodzenia z domu, jaką ofertę ma Małopolska dla tych, którzy są bez pracy i właśnie wrócili z zagranicy oraz gdzie powinny szukać pomocy osoby dotknięte lub zagrożone zwolnieniami grupowymi.

 

 

 

 

Pracuj w Malopolsce.jpg

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 08.05.2020 r.

Najnowsze wydanie numeru „Pracuj w Małopolsce", którego tematem przewodnim jest wsparcie dostępne w ramach rządowej Tarczy Antykryzysowej. Na jakich zasadach można ubiegać się o dofinansowanie wynagrodzeń pracowników w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie, a na jakich w powiatowych urzędach pracy? Kto i gdzie może dostać mikropożyczkę na prowadzenie działalności gospodarczej? Co przewiduje projekt Małopolskiej Tarczy Antykryzysowej? Na te oraz wiele innych pytań znajdą odpowiedź przedsiębiorcy. Z kolei osoby bezrobotne dowiedzą się, jak zarejestrować się w powiatowym urzędzie pracy bez wychodzenia z domu, jaką ofertę ma Małopolska dla tych, którzy są bez pracy i właśnie wrócili z zagranicy oraz gdzie powinny szukać pomocy osoby dotknięte lub zagrożone zwolnieniami grupowymi.     Pliki do pobrania Pobierz plik Najnowszy numer „Pracuj w Małopolsce”                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 08.05.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe