Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
środa
25 maja
temperatura: 16°C
wiatr: 4,6 km/h
opady: 0,0 mm

NIECODZIENNY GOŚĆ W CENTRUM KULTURY

W sobotnie przedpołudnie, 7 grudnia br. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zagościł święty Mikołaj. Pomimo niesprzyjającej aury za oknem najmłodsi mieszkańcy naszej gminy wraz z rodzicami licznie przybyli na to wyjątkowe spotkanie. Wizytę świętego poprzedziły konkursy gry i zabawy przygotowane przez pracowników GCKiCz: Monikę Kilian i Joannę Cabaj, w których dzieci bardzo chętnie uczestniczyły.
Tradycyjnie w tym dniu ogłoszono wyniki i rozdano nagrody dla najaktywniejszych czytelników. Organizatorem konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna działająca w strukturze GCKiCz w Gręboszowie.
Po wręczeniu nagród wszyscy z niecierpliwością czekali na przybycie świętego Mikołaja, który zjawił się w asyście śnieżynki. Motywem przewodnim spotkania była piosenka „Pada śnieg”, którą wszyscy bardzo ochoczo się uczyli, by później powitać nią świętego Mikołaja. Każdy kto w tym dniu był obecny w GCKiCz, obdarowany został słodkościami.
Na koniec wykonane zostało pamiątkowe fotografie z wyjątkowym świętym, który tak hojnie obdarował wszystkich słodkościami. Imprezę poprowadził Wiesław Lizak, dyrektor GCKiCz w Gręboszowie.

Opracowanie: W. Lizak

Wprowadzenie: M. Janowiec 10.12.2013 r.

W sobotnie przedpołudnie, 7 grudnia br. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie zagościł święty Mikołaj. Pomimo niesprzyjającej aury za oknem najmłodsi mieszkańcy naszej gminy wraz z rodzicami licznie przybyli na to wyjątkowe spotkanie. Wizytę świętego poprzedziły konkursy gry i zabawy przygotowane przez pracowników GCKiCz: Monikę Kilian i Joannę Cabaj, w których dzieci bardzo chętnie uczestniczyły. Tradycyjnie w tym dniu ogłoszono wyniki i rozdano nagrody dla najaktywniejszych czytelników. Organizatorem konkursu była Gminna Biblioteka Publiczna działająca w strukturze GCKiCz w Gręboszowie.Po wręczeniu nagród wszyscy z niecierpliwością czekali na przybycie świętego Mikołaja, który zjawił się w asyście śnieżynki. Motywem przewodnim spotkania była piosenka „Pada śnieg”, którą wszyscy bardzo ochoczo się uczyli, by później powitać nią świętego Mikołaja. Każdy kto w tym dniu był obecny w GCKiCz, obdarowany został słodkościami.Na koniec wykonane zostało pamiątkowe fotografie z wyjątkowym świętym, który tak hojnie obdarował wszystkich słodkościami. Imprezę poprowadził Wiesław Lizak, dyrektor GCKiCz w Gręboszowie. Zdjęcia z wydarzenia Opracowanie: W. Lizak Wprowadzenie: M. Janowiec 10.12.2013 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe