Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
24 września
temperatura: 13°C
wiatr: 10,4 km/h
opady: 0,4 mm

Nowy numer Gazety Gręboszowskiej już w sprzedaży

W placówkach handlowych w Gręboszowie i Woli Żelichowskiej można nabyć 85 numer Gazety Gręboszowskiej. W najnowszym numerze gazety zamieszczamy obszerny wywiad z wójtem gminy Gręboszów, Krzysztofem Gilem, który podsumowuje pierwszy rok pracy na stanowisku włodarza naszej gminy, jak również wspomina o planach i wyzwaniach na najbliższe lata jakie stoją przed naszym lokalnym samorządem.

Ponadto w 85. numerze naszego lokalnego kwartalnika znajdą Państwo relacje m. in.: z obchodów 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wizyty Ambasadora Chorwacji w gminie Gręboszów, spotkania opłatkowego w Szkole Podstawowej w Gręboszowie, otwarcia i poświęcenia remizy OSP w Gręboszowie po zakończonym remoncie.

To tylko część tematów jakie wypełniły aktualny numer naszej Gazety Gręboszowskiej. Zachęcamy do lektury.

 

 

Gazeta nr 85.jpg

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.02.2020 r.

W placówkach handlowych w Gręboszowie i Woli Żelichowskiej można nabyć 85 numer Gazety Gręboszowskiej. W najnowszym numerze gazety zamieszczamy obszerny wywiad z wójtem gminy Gręboszów, Krzysztofem Gilem, który podsumowuje pierwszy rok pracy na stanowisku włodarza naszej gminy, jak również wspomina o planach i wyzwaniach na najbliższe lata jakie stoją przed naszym lokalnym samorządem. Ponadto w 85. numerze naszego lokalnego kwartalnika znajdą Państwo relacje m. in.: z obchodów 101. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, wizyty Ambasadora Chorwacji w gminie Gręboszów, spotkania opłatkowego w Szkole Podstawowej w Gręboszowie, otwarcia i poświęcenia remizy OSP w Gręboszowie po zakończonym remoncie. To tylko część tematów jakie wypełniły aktualny numer naszej Gazety Gręboszowskiej. Zachęcamy do lektury.           Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.02.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe