Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 21°C
wiatr: 15,4 km/h
opady: 0,0 mm

Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie z dnia 15 marca 2024 r. o wylosowanych numerach list

OBWIESZCZENIE

Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie

z dnia 15 marca 2024 r.

o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Gręboszów zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

 

Na podstawie art. 410 § 8 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408) Gminna Komisja Wyborcza w Gręboszowie podaje do publicznej wiadomości informację o przyznanych numerach list kandydatów komitetów wyborczych niespełniających żadnego z warunków określonych w art. 409 Kodeksu wyborczego w wyborach zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

Listom kandydatów komitetów wyborczych niespełniających żadnego z warunków określonych w art. 409 Kodeksu wyborczego, zarejestrowanym w więcej niż jednym okręgu wyborczym w wyborach do Rady Gminy Gręboszów, przyznano następujące numery:

Numer listy

Nazwa komitetu wyborczego

13

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW - KANDYDATA NA WÓJTA KRZYSZTOFA GILA

14

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GIZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przewodniczący

Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie

Józef Woźniak

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 15.03.2024 r.

OBWIESZCZENIE Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie z dnia 15 marca 2024 r. o przyznanych numerach list kandydatów na radnych w wyborach do Rady Gminy Gręboszów zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.   Na podstawie art. 410 § 8 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408) Gminna Komisja Wyborcza w Gręboszowie podaje do publicznej wiadomości informację o przyznanych numerach list kandydatów komitetów wyborczych niespełniających żadnego z warunków określonych w art. 409 Kodeksu wyborczego w wyborach zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. Listom kandydatów komitetów wyborczych niespełniających żadnego z warunków określonych w art. 409 Kodeksu wyborczego, zarejestrowanym w więcej niż jednym okręgu wyborczym w wyborach do Rady Gminy Gręboszów, przyznano następujące numery: Numer listy Nazwa komitetu wyborczego 13 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW - KANDYDATA NA WÓJTA KRZYSZTOFA GILA 14 KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANDRZEJA GIZY POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE                   Przewodniczący Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie Józef Woźniak Pliki do pobrania Pobierz plik Obwieszczenie Gminnej Komisji Wyborczej w Gręboszowie z dnia 15 marca 2024 r. o wylosowanych numerach list.pdf         Wprowadzenie: Marcin Janowiec 15.03.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe