Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
24 września
temperatura: 14°C
wiatr: 11,0 km/h
opady: 0,5 mm

OCALMY OD ZAPOMNIENIA – ZBIÓRKA STARYCH FOTOGRAFII

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie ogłasza  zbiórkę starych fotografii, dotyczących gminy Gręboszów i okolic pn. „Ocalmy od zapomnienia”.

Zdjęcia powinny obrazować architekturę, miejsca, życie codzienne, wydarzenia publiczne, zwyczaje, obrzędy itp. Stare fotografie zostaną zeskanowane i zdigitalizowane,  a oryginały oddane właścicielom.

Po zbiórce starych fotografii zostanie przygotowana wystawa w GCKiCz, a najciekawsze fotografie będą prezentowane w Gazecie Gręboszowskiej i na stronie www.gck.greboszow.pl .

 

Zbiórkę prowadzi Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Gręboszowie w dniach od 3 do 28 lutego 2021 roku.

 

Jeśli posiadacie Państwo stare zdjęcia i chcecie ocalić je od zapomnienia – podzielcie się nimi z nami. Przynieście je do Gminnej Biblioteki Publicznej (tel. 146416026) lub do Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie (tel. 146416016). Dzięki temu wspólnemu przedsięwzięciu możemy zachować dla przyszłych pokoleń wyjątkowe wspomnienia zaklęte w starych fotografiach.

 

 

Ocalmy od zapomnienia.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 15.02.2021 r.

Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie ogłasza  zbiórkę starych fotografii, dotyczących gminy Gręboszów i okolic pn. „Ocalmy od zapomnienia”. Zdjęcia powinny obrazować architekturę, miejsca, życie codzienne, wydarzenia publiczne, zwyczaje, obrzędy itp. Stare fotografie zostaną zeskanowane i zdigitalizowane,  a oryginały oddane właścicielom. Po zbiórce starych fotografii zostanie przygotowana wystawa w GCKiCz, a najciekawsze fotografie będą prezentowane w Gazecie Gręboszowskiej i na stronie www.gck.greboszow.pl .   Zbiórkę prowadzi Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Gręboszowie w dniach od 3 do 28 lutego 2021 roku.   Jeśli posiadacie Państwo stare zdjęcia i chcecie ocalić je od zapomnienia – podzielcie się nimi z nami. Przynieście je do Gminnej Biblioteki Publicznej (tel. 146416026) lub do Gminnego Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie (tel. 146416016). Dzięki temu wspólnemu przedsięwzięciu możemy zachować dla przyszłych pokoleń wyjątkowe wspomnienia zaklęte w starych fotografiach.                   Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 15.02.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe