Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
26 września
temperatura: 17°C
wiatr: 7,5 km/h
opady: 0,0 mm

Odznaczenia Ministra Edukacji Narodowej i Kuratora Oświaty

Dnia 17 października 2016 roku o godzinie 11.00 w Auli Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Rozpoczynając uroczystość Pani Barbara Nowak Małopolski Kurator Oświaty zwróciła się do zaproszonych gości i przedstawiła temat reform w szkolnictwie oraz unowocześniania systemu oświaty w Polsce. Zwróciła też uwagę na ciężką pracę nauczycieli, jak ważną rolę odgrywają w procesie kształcenia i wychowania kolejnego pokolenia. Podziękowała za ich sumienną pracę jednocześnie życząc wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy.

W uroczystości uczestniczyli Posłowie na Sejm, Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron, Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela, przedstawiciel biskupa oraz przedstawiciele Związku Nauczycielstwa Polskiego, władze samorządowe a także nauczyciele z powiatów: Brzesko, Bochnia, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów.

Podczas uroczystej gali Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak wręczyła odznaczenia osobom reprezentującym instytucje wspierające oraz realizujące zadania oświatowe a także nauczycielom. Zostali oni odznaczeni Odznaczeniami Państwowymi i Resortowymi oraz Nagrodami Ministra Edukacji Narodowej i Kuratora Oświaty.

Wśród odznaczonych znalazła się Pani mgr Krystyna Świętek Wójt Gminy Gręboszów, która otrzymała „Medal Komisji Edukacji Narodowej” za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Spotkanie uświetnił występ młodzieży z ciekawym programem artystycznym, który umilił uroczystość władzom oraz zebranym gościom.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Bernadetta Więcek

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.10.2016 r.

Dnia 17 października 2016 roku o godzinie 11.00 w Auli Małopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Tarnowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Rozpoczynając uroczystość Pani Barbara Nowak Małopolski Kurator Oświaty zwróciła się do zaproszonych gości i przedstawiła temat reform w szkolnictwie oraz unowocześniania systemu oświaty w Polsce. Zwróciła też uwagę na ciężką pracę nauczycieli, jak ważną rolę odgrywają w procesie kształcenia i wychowania kolejnego pokolenia. Podziękowała za ich sumienną pracę jednocześnie życząc wytrwałości i satysfakcji z wykonywanej pracy. W uroczystości uczestniczyli Posłowie na Sejm, Wicewojewoda Małopolski Józef Gawron, Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela, przedstawiciel biskupa oraz przedstawiciele Związku Nauczycielstwa Polskiego, władze samorządowe a także nauczyciele z powiatów: Brzesko, Bochnia, Dąbrowa Tarnowska, Tarnów. Podczas uroczystej gali Małopolski Kurator Oświaty Barbara Nowak wręczyła odznaczenia osobom reprezentującym instytucje wspierające oraz realizujące zadania oświatowe a także nauczycielom. Zostali oni odznaczeni Odznaczeniami Państwowymi i Resortowymi oraz Nagrodami Ministra Edukacji Narodowej i Kuratora Oświaty. Wśród odznaczonych znalazła się Pani mgr Krystyna Świętek Wójt Gminy Gręboszów, która otrzymała „Medal Komisji Edukacji Narodowej” za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Spotkanie uświetnił występ młodzieży z ciekawym programem artystycznym, który umilił uroczystość władzom oraz zebranym gościom.     Zdjęcia z wydarzenia             Opracowanie: Bernadetta Więcek Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.10.2016 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe