Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
13 lipca
temperatura: 22°C
wiatr: 6,1 km/h
opady: 0,0 mm

„Pod biało-czerwoną” – zachęcamy do udziału w akcji

Sfinansowanie przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag dla każdej z gmin w Polsce – to cel trwającego projektu „Pod biało-czerwoną”. Już dziś podpiszcie online petycję dla swojej gminy.

W tym projekcie czekamy na inicjatywę mieszkańców. Działajcie! Akcja ma na celu symboliczne m.in. uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej 1920 roku.

Pod bialo czerwona.jpg

 

Podpisz się

Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online. Jak się włączyć?

Krok 1. Wejdź na stronę: www.gov.pl/bialoczerwona

Krok 2. Kliknij „Dołącz”, a następnie: „Oddaj głos poparcia”.

Krok. 3. Uzupełnij i podpisz petycję online.

To już wszystko, ale możesz zrobić więcej. Namów do tego samego inne osoby z Twojej okolicy – każdy głos się liczy!

Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia. Zachęcamy, zróbcie to jak najszybciej. Petycję można podpisać do 11 listopada 2020 r.

Liczba ma znaczenie

Do realizacji projektu potrzeba odpowiednio:

  • dla gmin do 20 000 mieszkańców – 100 głosów;
  • dla gmin powyżej 20 000 do 100 000 mieszkańców – 500 głosów;
  • dla gmin powyżej 100 000 mieszkańców – 1000 głosów. 

Warto się postarać, aby nie tylko przekroczyć wymagany próg, ale także – zebrać jak najwięcej głosów.

W trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców, w uroczystości podniesienia flagi na maszt przewidziany jest udział premiera Mateusza Morawieckiego.

Projekt realizowany jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów.

Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.gov.pl/bialoczerwona.

W najbliższych dniach udostępnimy również interaktywną mapę, na której można będzie na bieżąco sprawdzać liczbę głosów.

W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt: bialo-czerwona@mc.gov.pl, 532 519 877.

Zachęcamy do udziału!

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 15.10.2020 r.

Sfinansowanie przez rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag dla każdej z gmin w Polsce – to cel trwającego projektu „Pod biało-czerwoną”. Już dziś podpiszcie online petycję dla swojej gminy. W tym projekcie czekamy na inicjatywę mieszkańców. Działajcie! Akcja ma na celu symboliczne m.in. uczczenie pamięci o Bohaterach Bitwy Warszawskiej 1920 roku.   Podpisz się Aby wziąć udział w projekcie, wystarczy zebrać odpowiednią liczbę głosów poparcia online. Jak się włączyć? Krok 1. Wejdź na stronę: www.gov.pl/bialoczerwona Krok 2. Kliknij „Dołącz”, a następnie: „Oddaj głos poparcia”. Krok. 3. Uzupełnij i podpisz petycję online. To już wszystko, ale możesz zrobić więcej. Namów do tego samego inne osoby z Twojej okolicy – każdy głos się liczy! Każdy mieszkaniec danej gminy może oddać jeden głos poparcia. Zachęcamy, zróbcie to jak najszybciej. Petycję można podpisać do 11 listopada 2020 r. Liczba ma znaczenie Do realizacji projektu potrzeba odpowiednio: dla gmin do 20 000 mieszkańców – 100 głosów; dla gmin powyżej 20 000 do 100 000 mieszkańców – 500 głosów; dla gmin powyżej 100 000 mieszkańców – 1000 głosów.  Warto się postarać, aby nie tylko przekroczyć wymagany próg, ale także – zebrać jak najwięcej głosów. W trzech gminach, które osiągną największą procentowo liczbę głosów w stosunku do liczby mieszkańców, w uroczystości podniesienia flagi na maszt przewidziany jest udział premiera Mateusza Morawieckiego. Projekt realizowany jest pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów. Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.gov.pl/bialoczerwona. W najbliższych dniach udostępnimy również interaktywną mapę, na której można będzie na bieżąco sprawdzać liczbę głosów. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt: bialo-czerwona@mc.gov.pl, 532 519 877. Zachęcamy do udziału!           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 15.10.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe