Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 22°C
wiatr: 6,9 km/h
opady: 0,0 mm

Podpisanie umów w Skalbmierzu

We wtorek, 16 maja br. w Skalbmierzu marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas podpisał 13 umów z wnioskodawcami ubiegającymi się o przyznanie pomocy za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Perły Ponidzia” z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

- Takie wsparcie przedsiębiorczości jest istotne na obszarach wiejskich, gdzie dominuje produkcja rolnicza. Bez państwa aktywności, firm, miejsc pracy, które tworzycie i podatków, które płacicie nie byłoby wielofunkcyjnego rozwoju obszarów wiejskich – mówił marszałek Adam Jarubas.

Umowy podpisano między innymi na: nową działalność gospodarczą w zakresie sprzedaży towarów i usług komputerowych, otworzenie działalności gospodarczej zajmującej się sprzedażą produktów marketingowych, reklamą oraz content marketingiem, zakup sprzętu niezbędnego do podjęcia działalności gospodarczej w zakresie sprzedaży odzieży ochronnej i roboczej oraz artykułów BHP. Wśród osób, które uzyskały wsparcie finansowe na otwarcie i prowadzenie działalności gospodarczej znalazł się również przyszły przedsiębiorca z naszej gminy Rafał Piątek

- Każdy z tych projektów jest inny, w każdy wkładacie duże serca i zaangażowania, rozwijacie swoje firmy. Gratuluje Wam tego – podsumował Adam Jarubas

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.05.2017 r.

We wtorek, 16 maja br. w Skalbmierzu marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas podpisał 13 umów z wnioskodawcami ubiegającymi się o przyznanie pomocy za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Perły Ponidzia” z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. - Takie wsparcie przedsiębiorczości jest istotne na obszarach wiejskich, gdzie dominuje produkcja rolnicza. Bez państwa aktywności, firm, miejsc pracy, które tworzycie i podatków, które płacicie nie byłoby wielofunkcyjnego rozwoju obszarów wiejskich – mówił marszałek Adam Jarubas. Umowy podpisano między innymi na: nową działalność gospodarczą w zakresie sprzedaży towarów i usług komputerowych, otworzenie działalności gospodarczej zajmującej się sprzedażą produktów marketingowych, reklamą oraz content marketingiem, zakup sprzętu niezbędnego do podjęcia działalności gospodarczej w zakresie sprzedaży odzieży ochronnej i roboczej oraz artykułów BHP. Wśród osób, które uzyskały wsparcie finansowe na otwarcie i prowadzenie działalności gospodarczej znalazł się również przyszły przedsiębiorca z naszej gminy Rafał Piątek - Każdy z tych projektów jest inny, w każdy wkładacie duże serca i zaangażowania, rozwijacie swoje firmy. Gratuluje Wam tego – podsumował Adam Jarubas.          Zdjęcia z wydarzenia               Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.05.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe