Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
środa
25 maja
temperatura: 16°C
wiatr: 4,6 km/h
opady: 0,0 mm

PODSUMOWANO XIX EDYCJE GMINNEGO KONKURSU PALM I PLASTYKI OBRZĘDOWEJ

W środę, 27 marca br. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie podsumowano dziewiętnastą edycje Gminnego Konkursu Palm i Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy. Wszyscy uczestnicy biorcy udział w konkursie otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Licznie zebrani mieszkańcy naszej gminy mogli ponadto podziwiać wybrane prace konkursowe, które w tym dniu zdobiły salę GCKiCz. Oprawą muzyczną imprezy podsumowującej konkurs był występ Marka Ciepieli, który wykonał na pianinie kilka znanych utworów muzycznych odwołujących się do tematyki religijnej.

W uroczystym podsumowaniu i wręczeniu nagród wzięli udział: Przewodniczący Rady Gminy Gręboszów Wiesław Wytrwał, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Bogdan Bigos, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Gręboszów Tadeusz Adamczyk, Dyrektor Zespołu Szkół w Gręboszowie Jerzy Misterka, Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Gręboszowie Janina Gądek, Pełnomocnik ds. Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Narkomanii w Gminie Gręboszów Bożena Landowska, Przedstawiciel Firmy Sękpol Małgorzata Kowal-Stelmach, Przewodnicząca Komisji Jury Anna Ruta, Nauczyciel Zespołu Szkół w Gręboszowie Emilia Misterka.

Fundatorami nagród rzeczowych i pieniężnych konkursu byli:

  • Maria i Jan Kowal – Firma Sękpol z Gręboszowa,
  • Bank Spółdzielczy w Dąbrowie Tarnowskiej,
  • Bogdan Bigos - Firma „AGRIA” z Tarnowa,
  • Wiesław Wytrwał - Przewodniczący Rady Gminy w Gręboszowie,
  • Ks. Wiesław Babiarz – Proboszcz Parafii Gręboszów,
  • Małgorzata Lizak – Firma „Real” - Delikatesy Centrum w Gręboszowie,
  • Gminna Komisja ds. Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomani w Gręboszowie,
  • Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie.
W środę, 27 marca br. w Gminnym Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie podsumowano dziewiętnastą edycje Gminnego Konkursu Palm i Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy. Wszyscy uczestnicy biorcy udział w konkursie otrzymali okolicznościowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Licznie zebrani mieszkańcy naszej gminy mogli ponadto podziwiać wybrane prace konkursowe, które w tym dniu zdobiły salę GCKiCz. Oprawą muzyczną imprezy podsumowującej konkurs był występ Marka Ciepieli, który wykonał na pianinie kilka znanych utworów muzycznych odwołujących się do tematyki religijnej. W uroczystym podsumowaniu i wręczeniu nagród wzięli udział: Przewodniczący Rady Gminy Gręboszów Wiesław Wytrwał, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Dąbrowskiego Bogdan Bigos, Wiceprzewodniczący Rady Gminy Gręboszów Tadeusz Adamczyk, Dyrektor Zespołu Szkół w Gręboszowie Jerzy Misterka, Dyrektor Oddziału Banku Spółdzielczego w Gręboszowie Janina Gądek, Pełnomocnik ds. Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Narkomanii w Gminie Gręboszów Bożena Landowska, Przedstawiciel Firmy Sękpol Małgorzata Kowal-Stelmach, Przewodnicząca Komisji Jury Anna Ruta, Nauczyciel Zespołu Szkół w Gręboszowie Emilia Misterka. Fundatorami nagród rzeczowych i pieniężnych konkursu byli: Maria i Jan Kowal – Firma Sękpol z Gręboszowa, Bank Spółdzielczy w Dąbrowie Tarnowskiej, Bogdan Bigos - Firma „AGRIA” z Tarnowa, Wiesław Wytrwał - Przewodniczący Rady Gminy w Gręboszowie, Ks. Wiesław Babiarz – Proboszcz Parafii Gręboszów, Małgorzata Lizak – Firma „Real” - Delikatesy Centrum w Gręboszowie, Gminna Komisja ds. Przeciwdziałania Alkoholizmowi i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Narkomani w Gręboszowie, Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Zdjęcia z wydarzenia
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe