Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 18°C
wiatr: 6,1 km/h
opady: 0,0 mm

Pół roku budowy przedszkola i żłobka

Pod koniec stycznia 2023 r. ruszyły prace na placu budowy przedszkola ze żłobkiem w Gręboszowie i objęły prace przygotowawcze, w ramach których m.in. wykonano: zaplecze budowy, ogrodzono plac budowy, uporządkowano teren, wykonano niezbędne roboty geodezyjne oraz realizowano roboty ziemne, polegające na zdjęciu warstwy humusu i wykonaniu wykopów pod budynek. W tych dniach mija pół roku i śmiało można powiedzieć, że budynek rośnie w oczach.

Aktualnie osiągnięty stan zaawansowania robót budowlanych, jest zgodny z przyjętym harmonogramem prac. Takie zaangażowanie wykonawcy powinno cieszyć przyszłych użytkowników tego obiektu, tj. przedszkolaków i młodsze dzieci, które będą mogły korzystać ze żłobka.

Tymczasem  po podpisaniu umowy najmu z Parafią w Gręboszowie, na mocy której do dyspozycji Gminy Gręboszów został oddany lokal usługowy po byłym sklepie w Gręboszowie, sąsiadujący bezpośrednio z obecnym budynkiem publicznego przedszkola w Gręboszowie, podjęto działania zmierzające aby utworzyć tam dodatkowy oddział przedszkolny, już w zbliżającym się roku szkolnym 2023/2024.

Postępy i obecny stan budowy można zobaczyć na poniższym materiale zdjęciowym.

Logo POLSKI ŁAD

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Zdzisław Kogut

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.07.2023 r.

Pod koniec stycznia 2023 r. ruszyły prace na placu budowy przedszkola ze żłobkiem w Gręboszowie i objęły prace przygotowawcze, w ramach których m.in. wykonano: zaplecze budowy, ogrodzono plac budowy, uporządkowano teren, wykonano niezbędne roboty geodezyjne oraz realizowano roboty ziemne, polegające na zdjęciu warstwy humusu i wykonaniu wykopów pod budynek. W tych dniach mija pół roku i śmiało można powiedzieć, że budynek rośnie w oczach. Aktualnie osiągnięty stan zaawansowania robót budowlanych, jest zgodny z przyjętym harmonogramem prac. Takie zaangażowanie wykonawcy powinno cieszyć przyszłych użytkowników tego obiektu, tj. przedszkolaków i młodsze dzieci, które będą mogły korzystać ze żłobka. Tymczasem  po podpisaniu umowy najmu z Parafią w Gręboszowie, na mocy której do dyspozycji Gminy Gręboszów został oddany lokal usługowy po byłym sklepie w Gręboszowie, sąsiadujący bezpośrednio z obecnym budynkiem publicznego przedszkola w Gręboszowie, podjęto działania zmierzające aby utworzyć tam dodatkowy oddział przedszkolny, już w zbliżającym się roku szkolnym 2023/2024. Postępy i obecny stan budowy można zobaczyć na poniższym materiale zdjęciowym. Zdjęcia z wydarzenia             Opracowanie: Zdzisław Kogut Wprowadzenie: Marcin Janowiec 26.07.2023 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe