Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Sunday
28 maja
temperatura: 9°C
wiatr: 9,1 km/h
opady: 0,0 mm

POLSKIEBAZAREK.PL Rolniku! Sprzedawaj swoje produkty bez udziału pośrednika

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie”, która promuje polskiebazarek.pl.  

Polskiebazarek.pl jest odpowiedzią na utrudnienia występujące w dobie koronawirusa z tradycyjnym sposobem sprzedaży produktów - pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami.  Można na nim bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży swoich produktów a konsument płaci dokładnie tyle, ile proponuje rolnik - nie ma marży pobieranej przez pośredników.

Zachęcamy do skorzystania z takiej możliwości sprzedaży produktów z własnego gospodarstwa. Możliwość zakupu bezpośrednio u producenta  staje się coraz bardziej popularna wśród konsumentów. 

W celu skorzystania z takiej formy sprzedaży należy wejść na stronę www.polskiebazarek.pl, bezpłatnie zarejestrować swoje ogłoszenie i czekać na kontakt konsumenta.

 

Polskie bazarek.jpg

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 01.09.2020 r.

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi wraz z jednostkami doradztwa rolniczego realizuje kampanię informacyjną pod nazwą „Cudze chwalicie, swoje poznajcie”, która promuje polskiebazarek.pl.   Polskiebazarek.pl jest odpowiedzią na utrudnienia występujące w dobie koronawirusa z tradycyjnym sposobem sprzedaży produktów - pomaga w nawiązywaniu bezpośrednich kontaktów przez rolników i producentów żywności z konsumentami.  Można na nim bezpłatnie zamieszczać ogłoszenia o sprzedaży swoich produktów a konsument płaci dokładnie tyle, ile proponuje rolnik - nie ma marży pobieranej przez pośredników. Zachęcamy do skorzystania z takiej możliwości sprzedaży produktów z własnego gospodarstwa. Możliwość zakupu bezpośrednio u producenta  staje się coraz bardziej popularna wśród konsumentów.  W celu skorzystania z takiej formy sprzedaży należy wejść na stronę www.polskiebazarek.pl, bezpłatnie zarejestrować swoje ogłoszenie i czekać na kontakt konsumenta.               Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 01.09.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe