Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 14,0 km/h
opady: 0,0 mm

Poranek Wielkanocy w Szkole Podstawowej

Wielkanoc jest najstarszym i najważniejszym świętem chrześcijan, które ma nam przypominać o męce, śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa. Aby dobrze przygotować się do nadchodzących uroczystości, w Szkole Podstawowej w Gręboszowie odbył się przedświąteczny Poranek Wielkanocny. Montaż słowno-muzyczny poświęcony był tematyce Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i poprzedzającego je czasu Wielkiego Tygodnia. To wyjątkowe spotkanie już na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń integrujących całą społeczność szkolną wraz z zaproszonymi gośćmi.

W poranku Wielkanocnym wzięli udział: uczniowie, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście. Wśród obecnych na uroczystości gości znaleźli się: wójt gminy Gręboszów Krzysztof Gil, przewodniczący rady gminy Gręboszów Marek Mosio oraz dyrektor GCKiCz Wiesław Lizak. Występ młodych artystów spotkał się z dużym zainteresowaniem wszystkich odbiorców. Po zakończonym montażu słowno-muzycznym uczniowie otrzymali gromkie brawa i słowa uznania. Ostatnim akcentem spotkania były życzenia, które złożyli: dyrektor szkoły, wójt gminy i przewodniczący rady.

Tego typu spotkania są niezwykle ważnym elementem budowania wspólnoty wśród uczniów i pracowników placówki, jak również doskonałym przekaźnikiem tradycji i niezwykle istotnych wartości, które należy propagować wśród dzieci i młodzieży.

 

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 29.03.2024 r.

Wielkanoc jest najstarszym i najważniejszym świętem chrześcijan, które ma nam przypominać o męce, śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa Chrystusa. Aby dobrze przygotować się do nadchodzących uroczystości, w Szkole Podstawowej w Gręboszowie odbył się przedświąteczny Poranek Wielkanocny. Montaż słowno-muzyczny poświęcony był tematyce Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i poprzedzającego je czasu Wielkiego Tygodnia. To wyjątkowe spotkanie już na stałe wpisało się do kalendarza wydarzeń integrujących całą społeczność szkolną wraz z zaproszonymi gośćmi. W poranku Wielkanocnym wzięli udział: uczniowie, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły, rodzice oraz zaproszeni goście. Wśród obecnych na uroczystości gości znaleźli się: wójt gminy Gręboszów Krzysztof Gil, przewodniczący rady gminy Gręboszów Marek Mosio oraz dyrektor GCKiCz Wiesław Lizak. Występ młodych artystów spotkał się z dużym zainteresowaniem wszystkich odbiorców. Po zakończonym montażu słowno-muzycznym uczniowie otrzymali gromkie brawa i słowa uznania. Ostatnim akcentem spotkania były życzenia, które złożyli: dyrektor szkoły, wójt gminy i przewodniczący rady. Tego typu spotkania są niezwykle ważnym elementem budowania wspólnoty wśród uczniów i pracowników placówki, jak również doskonałym przekaźnikiem tradycji i niezwykle istotnych wartości, które należy propagować wśród dzieci i młodzieży. Zdjęcia z wydarzenia           Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 29.03.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe