Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 14,6 km/h
opady: 0,0 mm

Postanowienie Nr 142/2024 Komisarza Wyborczego w Tarnowie I z dnia 27 lutego 2024 r. w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.

POSTANOWIENIE NR 142/2024
Komisarza Wyborczego w Tarnowie I
z dnia 27 lutego 2024 r.
w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.


Na podstawie art. 178 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408), w celu przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r., Komisarz Wyborczy w Tarnowie I postanawia co następuje:
§ 1. Powołuje się Powiatowe Komisje Wyborcze w Dąbrowie Tarnowskiej, w Tarnowie, w składach określonych w załącznikach od nr 1 do nr 2.
§ 2. Powołuje się Miejską Komisję Wyborczą w Tarnowie - mieście na prawach powiatu w składzie określonym w załączniku nr 3.
§ 3. Powołuje się gminne i miejskie komisje wyborcze z siedzibami w gminach położonych na terenie powiatów, o których mowa w § 1, w składach określonych w załącznikach od nr 4 do nr 26.
§ 4. 1. Składy Komisji podaje się do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Komisarza Wyborczego w Tarnowie I.
2. Skład właściwej Komisji zamieszcza się także w Biuletynie Informacji Publicznej organu zapewniającego obsługę administracyjną tej Komisji oraz wywiesza się w jej siedzibie.
§ 5. Postanowienie wchodzi w życie z dniem podpisania.


Komisarz Wyborczy w Tarnowie I
/-/ Katarzyna Joanna Tutaj

Gminna Komisja Wyborcza w Gręboszowie, z siedzibą w Urzędzie Gminy Gręboszów, 33-260 Gręboszów 144:

  1. Bożena Olga Bułat, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Wola Żelichowska
  2. Monika Anna Kilian, zgłoszona przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO (uzupełnienie składu), zam. Żabno
  3. Roman Andrzej Kowal, zgłoszony przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA (uzupełnienie składu), zam. Borusowa
  4. Paulina Anna Koziara, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA (uzupełnienie składu), zam. Gręboszów
  5. Ewa Maria Sobota, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA, zam. Zawierzbie
  6. Halina Surman, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Gręboszów
  7. Józef Woźniak, zgłoszony przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO, zam. Ujście Jezuickie
  8. Aneta Joanna Wszołek, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA (uzupełnienie składu), zam. Bieniaszowice
  9. Kinga Maria Złotkowska, zgłoszona przez KWW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ, zam. Borusowa

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.02.2024 r.

POSTANOWIENIE NR 142/2024Komisarza Wyborczego w Tarnowie Iz dnia 27 lutego 2024 r.w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r. Na podstawie art. 178 § 1 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2023 r. poz. 2408), w celu przeprowadzenia wyborów organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r., Komisarz Wyborczy w Tarnowie I postanawia co następuje:§ 1. Powołuje się Powiatowe Komisje Wyborcze w Dąbrowie Tarnowskiej, w Tarnowie, w składach określonych w załącznikach od nr 1 do nr 2.§ 2. Powołuje się Miejską Komisję Wyborczą w Tarnowie - mieście na prawach powiatu w składzie określonym w załączniku nr 3.§ 3. Powołuje się gminne i miejskie komisje wyborcze z siedzibami w gminach położonych na terenie powiatów, o których mowa w § 1, w składach określonych w załącznikach od nr 4 do nr 26.§ 4. 1. Składy Komisji podaje się do publicznej wiadomości w Biuletynie Informacji Publicznej Komisarza Wyborczego w Tarnowie I.2. Skład właściwej Komisji zamieszcza się także w Biuletynie Informacji Publicznej organu zapewniającego obsługę administracyjną tej Komisji oraz wywiesza się w jej siedzibie.§ 5. Postanowienie wchodzi w życie z dniem podpisania. Komisarz Wyborczy w Tarnowie I/-/ Katarzyna Joanna Tutaj Gminna Komisja Wyborcza w Gręboszowie, z siedzibą w Urzędzie Gminy Gręboszów, 33-260 Gręboszów 144: Bożena Olga Bułat, zgłoszona przez KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, zam. Wola Żelichowska Monika Anna Kilian, zgłoszona przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO (uzupełnienie składu), zam. Żabno Roman Andrzej Kowal, zgłoszony przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA (uzupełnienie składu), zam. Borusowa Paulina Anna Koziara, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA (uzupełnienie składu), zam. Gręboszów Ewa Maria Sobota, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA, zam. Zawierzbie Halina Surman, zgłoszona przez KKW TRZECIA DROGA PSL-PL2050 SZYMONA HOŁOWNI, zam. Gręboszów Józef Woźniak, zgłoszony przez KWW PRAWICA POWIŚLA DĄBROWSKIEGO, zam. Ujście Jezuickie Aneta Joanna Wszołek, zgłoszona przez KWW NASZA GMINA GRĘBOSZÓW KRZYSZTOFA GILA (uzupełnienie składu), zam. Bieniaszowice Kinga Maria Złotkowska, zgłoszona przez KWW NIEZALEŻNI ZIEMI DĄBROWSKIEJ, zam. Borusowa     Pliki do pobrania Pobierz plik Postanowienie Nr 142/2024 Komisarza Wyborczego w Tarnowie I z dnia 27 lutego 2024 r. w sprawie powołania terytorialnych komisji wyborczych w wyborach organów jednostek samorządu terytorialnego zarządzonych na dzień 7 kwietnia 2024 r.       Wprowadzenie: Marcin Janowiec 28.02.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe