Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
4 października
temperatura: 17°C
wiatr: 20,0 km/h
opady: 0,2 mm

Pożyczki na termomodernizację budynków jednorodzinnych!

Urząd Gminy Gręboszów informuje, że Wojewódzki Fundusz ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zatwierdził Program Priorytetowy „Jawor” Poprawa efektywności energetycznej - termomodernizacja budynków mieszkalnych.

W ramach Programu udzielane jest dofinansowanie na ocieplenie ścian, stropów, stropodachów, wymianę okien i drzwi w budynkach mieszkalnych. Dofinansowanie udzielane jest w formie preferencyjnej pożyczki w wysokości 90% kosztów kwalifikowanych. Oprocentowanie pożyczki wynosi 2% w skali roku, pożyczka podlegać będzie umorzeniu do 20%.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu zamieszczono w załączonym piśmie WFOŚiGW.

 

 

files/pliki/aktualnosci/2016/07lipiec/Pozyczki na termomodernizacje budynkow jednorodzinnych!/2.JPG

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Mieczysław Mamulski

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.07.2016 r.

Urząd Gminy Gręboszów informuje, że Wojewódzki Fundusz ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie zatwierdził Program Priorytetowy „Jawor” Poprawa efektywności energetycznej - termomodernizacja budynków mieszkalnych. W ramach Programu udzielane jest dofinansowanie na ocieplenie ścian, stropów, stropodachów, wymianę okien i drzwi w budynkach mieszkalnych. Dofinansowanie udzielane jest w formie preferencyjnej pożyczki w wysokości 90% kosztów kwalifikowanych. Oprocentowanie pożyczki wynosi 2% w skali roku, pożyczka podlegać będzie umorzeniu do 20%. Szczegółowe informacje dotyczące Programu zamieszczono w załączonym piśmie WFOŚiGW.     Pliki do pobrania Pobierz plik Pismo WFOŚiGW               Opracowanie: Mieczysław Mamulski Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.07.2016 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe