Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
sobota
25 czerwca
temperatura: 29°C
wiatr: 19,6 km/h
opady: 0,0 mm

Praktyczne szkolenia marketing w sieci

Rekrutacja na VI edycję szkoleń z Marketingu w sieci.

Zapraszamy na wrześniowe edycje szkoleń z Marketingu w sieci. Będzie to już ostatnia szansa skorzystania z dofinansowania w ramach naszego projektu.

Dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału w szkoleniach w tygodniu, organizujemy specjalną opcję weekendową.


  • VI edycja - opcja weekendowa  - 5 zjazdów: sobota/niedziela

    Rekrutacja trwa do 30 sierpnia. Zajęcia rozpoczną się 7/8 września.

 

  • VI edycja  - 10 zjazdów piątkowych

    Rekrutacja trwa do 6 września. Zajęcia rozpoczną się 20 września.

 

Zapraszamy do kontaktu: e-mail: rekrutacja.mmmp@wse.krakow.pl tel.: 12 683 24 75 lub 12 683 24 97


Dla kogo szkolenia?


Zapraszamy pracowników i pracodawców sektora mikro i małych przedsiębiorstw z terenu Małopolski do składania dokumentów. W tej edycji oferujemy trzy specjalizacje: startupy, e-commerce i grafika

Oferujemy 80 godzin intensywnej, niezbędnej i praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania w Internecie dla pracowników i pracodawców mikro i małych firm z Małopolski.


Ponadto każdy uczestnik szkolenia opracowuje strategię promocji swojej firmy w Internecie, może skorzystać z bezpłatnych konsultacji z wybranymi wykładowcami, a wszyscy otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych, casebook, dostęp do tematycznych kursów e-learningowych oraz zaproszenie do udziału w barcampie.

Koszt uczestnictwa to 52
8,80 zł. Wszelkie dokumenty potrzebne do rekrutacji są do pobrania z naszej strony tutaj.

Wśród kadry są znani i sprawdzeni eksperci z branży interaktywnej. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których znaleźli się: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, deweloper interaktywnych gier dla dzieci HanBright, studio badawczo-projektowe EDISONDA oraz Akademia Unity.

Przeszkoliliśmy już ponad 380 osób z blisko 350 firm. Zbuduj silny biznes i ZDOBĄDŹ PRZEWAGĘ NA RYNKU! Dołącz teraz!

Więcej informacji na stronie: www.marketingwsieci-szkolenia.pl

oraz na Umieść na Facebook: www.facebook.com/marketingwsieci

 

files/pliki/aktualnosci/2013/09wrzesien/Praktyczne szkolenia marketing w sieci/Marketing_w_sieci1.jpg

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.09.2013 r.

Rekrutacja na VI edycję szkoleń z Marketingu w sieci.Zapraszamy na wrześniowe edycje szkoleń z Marketingu w sieci. Będzie to już ostatnia szansa skorzystania z dofinansowania w ramach naszego projektu.Dla tych, którzy nie mogą wziąć udziału w szkoleniach w tygodniu, organizujemy specjalną opcję weekendową. VI edycja - opcja weekendowa  - 5 zjazdów: sobota/niedzielaRekrutacja trwa do 30 sierpnia. Zajęcia rozpoczną się 7/8 września.   VI edycja  - 10 zjazdów piątkowychRekrutacja trwa do 6 września. Zajęcia rozpoczną się 20 września.  Zapraszamy do kontaktu: e-mail: rekrutacja.mmmp@wse.krakow.pl tel.: 12 683 24 75 lub 12 683 24 97Dla kogo szkolenia?Zapraszamy pracowników i pracodawców sektora mikro i małych przedsiębiorstw z terenu Małopolski do składania dokumentów. W tej edycji oferujemy trzy specjalizacje: startupy, e-commerce i grafika Oferujemy 80 godzin intensywnej, niezbędnej i praktycznej wiedzy z zakresu funkcjonowania w Internecie dla pracowników i pracodawców mikro i małych firm z Małopolski.Ponadto każdy uczestnik szkolenia opracowuje strategię promocji swojej firmy w Internecie, może skorzystać z bezpłatnych konsultacji z wybranymi wykładowcami, a wszyscy otrzymują pakiet materiałów szkoleniowych, casebook, dostęp do tematycznych kursów e-learningowych oraz zaproszenie do udziału w barcampie.Koszt uczestnictwa to 528,80 zł. Wszelkie dokumenty potrzebne do rekrutacji są do pobrania z naszej strony tutaj.Wśród kadry są znani i sprawdzeni eksperci z branży interaktywnej. Nad poziomem szkoleń czuwają patroni merytoryczni, wśród których znaleźli się: Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, deweloper interaktywnych gier dla dzieci HanBright, studio badawczo-projektowe EDISONDA oraz Akademia Unity.Przeszkoliliśmy już ponad 380 osób z blisko 350 firm. Zbuduj silny biznes i ZDOBĄDŹ PRZEWAGĘ NA RYNKU! Dołącz teraz!Więcej informacji na stronie: www.marketingwsieci-szkolenia.pl oraz na : www.facebook.com/marketingwsieci     Wprowadzenie: Marcin Janowiec 05.09.2013 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe