Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
środa
17 sierpnia
temperatura: 27°C
wiatr: 10,3 km/h
opady: 0,0 mm

Przedszkolny Bal „Na Królewskim Dworze"

Karnawał to tradycyjny okres zimowych balów i zabaw. Do tej tradycji nawiązuje zorganizowany w dniu 29.01.2014 r. bal "Na Królewskim Dworze".

Zgromadził on liczne grono królewien, księżniczek, książąt i królewiczów. Nie obyło się także, jak na prawdziwy dwór przystało, bez Dobrej Wróżki. Nad bezpieczeństwem bawiących się dworzan czuwała ekipa współczesnych bohaterów w osobach Spajdermena, Supermena i Policjanta.

Po słowach Pani Dyrektor Małgorzaty Gądek "Bal czas zacząć" zabrzmiał walc i pary
z kolorowymi kotylionami ruszyły do tańca. Atmosferę dostojnego dworskiego  balu przeplatały współczesne przeboje i dziecięce zabawy ruchowe z rekwizytami. W wesołym nastroju wspólnie spędziliśmy czas. Wszyscy doskonale się bawili, co widać na załączonych zdjęciach.

Gorąco dziękujemy prowadzącemu zabawę Panu Wiesławowi Lizakowi - Dyrektorowi GCKiCz oraz wszystkim rodzicom za przygotowany poczęstunek i aktywny udział w zabawie.

Opracowanie: Danuta Gawlik

Wprowdzenie: Marcin Janowiec 31.01.2014 r.

Karnawał to tradycyjny okres zimowych balów i zabaw. Do tej tradycji nawiązuje zorganizowany w dniu 29.01.2014 r. bal "Na Królewskim Dworze". Zgromadził on liczne grono królewien, księżniczek, książąt i królewiczów. Nie obyło się także, jak na prawdziwy dwór przystało, bez Dobrej Wróżki. Nad bezpieczeństwem bawiących się dworzan czuwała ekipa współczesnych bohaterów w osobach Spajdermena, Supermena i Policjanta. Po słowach Pani Dyrektor Małgorzaty Gądek "Bal czas zacząć" zabrzmiał walc i pary z kolorowymi kotylionami ruszyły do tańca. Atmosferę dostojnego dworskiego  balu przeplatały współczesne przeboje i dziecięce zabawy ruchowe z rekwizytami. W wesołym nastroju wspólnie spędziliśmy czas. Wszyscy doskonale się bawili, co widać na załączonych zdjęciach. Gorąco dziękujemy prowadzącemu zabawę Panu Wiesławowi Lizakowi - Dyrektorowi GCKiCz oraz wszystkim rodzicom za przygotowany poczęstunek i aktywny udział w zabawie. Zdjęcia z wydarzenia Opracowanie: Danuta Gawlik Wprowdzenie: Marcin Janowiec 31.01.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe