Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 14,0 km/h
opady: 0,0 mm

Puchar Wójta Gminy Gręboszów dla Łukasza Kowala

W sobotę, 17 lutego br., na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gręboszowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Gręboszów. Organizatorem zawodów było Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Impreza sportowa miała charakter otwarty i przeznaczona była dla młodzieży oraz dorosłych.

Wzięło w niej udział 12 uczestników, którzy rywalizowali systemem „do dwóch przegranych” z wcześniejszym rozstawieniem najlepszych zawodników z poprzedniego turnieju. Większość zawodników pokazała się z bardzo dobrej strony, prezentując technikę gry w tenisa stołowego na dobrym poziomie. Podobnie jak w roku ubiegłym zwycięzcą zawodów został Łukasz Kowal z Ujścia Jezuickiego. Na drugim miejscu uplasował się Stanisław Myśliński z Woli Żelichowskiej, a miejsce trzecie przypadło Michałowi Zarzyckiemu z Gręboszowa. Kolejne miejsca zajęli: Tomasz Janowiec (Wola Żelichowska), Łukasz Janowiec (Zawierzbie), Marcin Surowiec (Okręg), Szymon Surowiec (Okręg), Dominik Kaczmarczyk (Ujście Jezuickie). Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego.

Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w turnieju oraz sportową rywalizację.

 

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 20.02.2024 r.

W sobotę, 17 lutego br., na hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gręboszowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Gręboszów. Organizatorem zawodów było Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie. Impreza sportowa miała charakter otwarty i przeznaczona była dla młodzieży oraz dorosłych. Wzięło w niej udział 12 uczestników, którzy rywalizowali systemem „do dwóch przegranych” z wcześniejszym rozstawieniem najlepszych zawodników z poprzedniego turnieju. Większość zawodników pokazała się z bardzo dobrej strony, prezentując technikę gry w tenisa stołowego na dobrym poziomie. Podobnie jak w roku ubiegłym zwycięzcą zawodów został Łukasz Kowal z Ujścia Jezuickiego. Na drugim miejscu uplasował się Stanisław Myśliński z Woli Żelichowskiej, a miejsce trzecie przypadło Michałowi Zarzyckiemu z Gręboszowa. Kolejne miejsca zajęli: Tomasz Janowiec (Wola Żelichowska), Łukasz Janowiec (Zawierzbie), Marcin Surowiec (Okręg), Szymon Surowiec (Okręg), Dominik Kaczmarczyk (Ujście Jezuickie). Najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Gratuluję zwycięzcom i dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w turnieju oraz sportową rywalizację. Zdjęcia z wydarzenia         Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 20.02.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe