temperatura: 12°C
wiatr: 16,6 km/h
opady: 0,0 mm

Siatkarze „KSN Biskupice” najlepsi w gm. Gręboszów

Po serii zmagań piłkarskich przyszedł czas na zawody siatkówki. W środę  17 sierpnia 2016 r. o godz. 18.00 na hali przy Zespole Szkół w Gręboszowie odbył się III Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów.

Do rywalizacji stanęły trzy zespoły: „KSN Biskupice, „Wola Żelichowska”, „Boys”.

Drużyny zagrały po dwa mecze w kolejności ustalonej podczas losowania. W zmaganiach nie miała sobie równych drużyna z Biskupic, która wygrała oba swoje mecze nie oddając rywalom żadnego seta. Ostatnie spotkanie między Boysami i Wolą Żelichowską miało rozstrzygnąć, kto zajmie drugie miejsce. Walka była zacięta i wyrównana. Po dwóch setach był remis i o końcowym wyniku zdecydował trzeci set, wygrany przez drużynę Woli Żelichowskiej.

Zespół „KSN Biskupice”

Sucharski Marian, Kosoń Krzysztof, Nagórzański Lesław, Niejadlik Dariusz, Nagórzański Jakub, Misterka Jerzy.

Zespół „Wola Żelichowska”

Myśliński Stanisław, Gaweł Adam, Polanowski Piotr, Moryl Sławomir, Wytrwał Tomasz, Koziara Robert.

Zespół „Boys”

Nagórzański Rafał, Smolik Zbigniew, Bigos Bogdan, Sokół Janusz, Bojko Jan, Smoła Mariusz.

Zwycięska drużyna otrzymała Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminy.

Wszystkim zespołom dziękujemy za udział w zawodach, gratulujemy wyników oraz życzymy sukcesów w dalszej działalności sportowej.

Opracowanie: Grzegorz Kilian

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.08.2016 r.

Po serii zmagań piłkarskich przyszedł czas na zawody siatkówki. W środę  17 sierpnia 2016 r. o godz. 18.00 na hali przy Zespole Szkół w Gręboszowie odbył się III Gminny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Do rywalizacji stanęły trzy zespoły: „KSN Biskupice, „Wola Żelichowska”, „Boys”. Drużyny zagrały po dwa mecze w kolejności ustalonej podczas losowania. W zmaganiach nie miała sobie równych drużyna z Biskupic, która wygrała oba swoje mecze nie oddając rywalom żadnego seta. Ostatnie spotkanie między Boysami i Wolą Żelichowską miało rozstrzygnąć, kto zajmie drugie miejsce. Walka była zacięta i wyrównana. Po dwóch setach był remis i o końcowym wyniku zdecydował trzeci set, wygrany przez drużynę Woli Żelichowskiej. Oto wyniki poszczególnych spotkań: Wola Żelichowska –  KSN Biskupice 0:2 Boys –  KSN Biskupice 0:2 Boys -  Wola Żelichowska 1:2   Klasyfikacja końcowa: 1. „KSN Biskupice” 2. „Wola Żelichowska” 3. „Boys”   Składy poszczególnych zespołów: Zespół „KSN Biskupice” Sucharski Marian, Kosoń Krzysztof, Nagórzański Lesław, Niejadlik Dariusz, Nagórzański Jakub, Misterka Jerzy. Zespół „Wola Żelichowska” Myśliński Stanisław, Gaweł Adam, Polanowski Piotr, Moryl Sławomir, Wytrwał Tomasz, Koziara Robert. Zespół „Boys” Nagórzański Rafał, Smolik Zbigniew, Bigos Bogdan, Sokół Janusz, Bojko Jan, Smoła Mariusz.   Zwycięska drużyna otrzymała Puchar Wójta Gminy Gręboszów. Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Wójta Gminy. Wszystkim zespołom dziękujemy za udział w zawodach, gratulujemy wyników oraz życzymy sukcesów w dalszej działalności sportowej.     Zdjęcia z wydarzenia                 Opracowanie: Grzegorz Kilian Wprowadzenie: Marcin Janowiec 19.08.2016 r.