Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 14°C
wiatr: 8,5 km/h
opady: 0,0 mm

Spotkanie wigilijne zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

W dniu 18 grudnia 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gręboszowie  odbyło się spotkanie wigilijne zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej dla osób samotnych i seniorów z Klubu Senior + . Była to okazja do złożenia sobie życzeń, połamania się opłatkiem i zaśpiewania wspólnie kolęd. Przy nakrytych wigilijnymi potrawami stołach z osobami starszymi spotkali się włodarze gminy, pracownicy ośrodka pomocy społecznej oraz zaproszeni goście.  W świąteczny nastrój uczestników spotkania wprowadzili uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gręboszowie prezentując „Jasełka”. Zebrani w hali sportowej  mieli również  okazję wysłuchać znane polskie kolędy.

Życzenia świąteczne i noworoczne złożył Wójt Gminy Pan Krzysztof Gil, Przewodniczący Rady Gminy Pan Marek Mosio, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbieta Ciochoń,  ks. Prałat Ryszard Banach oraz dyrektor Szkoły Pan Jerzy Misterka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opracowanie: Elżbieta Ciochoń

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.12.2018 r.

W dniu 18 grudnia 2018 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Gręboszowie  odbyło się spotkanie wigilijne zorganizowane przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej dla osób samotnych i seniorów z Klubu Senior + . Była to okazja do złożenia sobie życzeń, połamania się opłatkiem i zaśpiewania wspólnie kolęd. Przy nakrytych wigilijnymi potrawami stołach z osobami starszymi spotkali się włodarze gminy, pracownicy ośrodka pomocy społecznej oraz zaproszeni goście.  W świąteczny nastrój uczestników spotkania wprowadzili uczniowie Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gręboszowie prezentując „Jasełka”. Zebrani w hali sportowej  mieli również  okazję wysłuchać znane polskie kolędy. Życzenia świąteczne i noworoczne złożył Wójt Gminy Pan Krzysztof Gil, Przewodniczący Rady Gminy Pan Marek Mosio, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Elżbieta Ciochoń,  ks. Prałat Ryszard Banach oraz dyrektor Szkoły Pan Jerzy Misterka. Zdjęcia z wydarzenia                       Opracowanie: Elżbieta Ciochoń Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.12.2018 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe