Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
2 grudnia
temperatura: -2°C
wiatr: 17,5 km/h
opady: 0,0 mm

Środa z profilaktyką

Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia upowszechnia kampanie edukacyjną popularyzowanych w lutym w ramach cyklicznej akcji „Środa z profilaktyką”. Na stronie akademii NFZ(https://akademia.nfz.gov.pl/kalendarz-2021/) zamieszczono materiały (ulotki i krótkie filmy z ekspertami) dotyczące nowotworów głowy i szyi, wielolekowości w praktyce, depresji wczasach pandemii oraz profilaktyki cukrzycy u dzieci.

Będziemy wdzięczni za rozpowszechnianie informacji o programach przez publikacje naprowadzonych przez Państwa stronach internetowych, w mediach społecznościowych itp.

Jednocześnie serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z materiałami, które zamieszczamy na naszym profilu na Facebooku: „Profilaktyka w praktyce I Małopolska”: https://www.facebook.com/Profilaktyka-w-praktyce-I-Ma%C5%82opolska-104814154956329.

 

 

Sroda z profilaktyka.jpg

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.03.2021 r.

Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia upowszechnia kampanie edukacyjną popularyzowanych w lutym w ramach cyklicznej akcji „Środa z profilaktyką”. Na stronie akademii NFZ(https://akademia.nfz.gov.pl/kalendarz-2021/) zamieszczono materiały (ulotki i krótkie filmy z ekspertami) dotyczące nowotworów głowy i szyi, wielolekowości w praktyce, depresji wczasach pandemii oraz profilaktyki cukrzycy u dzieci. Będziemy wdzięczni za rozpowszechnianie informacji o programach przez publikacje naprowadzonych przez Państwa stronach internetowych, w mediach społecznościowych itp. Jednocześnie serdecznie zachęcamy do zaznajomienia się z materiałami, które zamieszczamy na naszym profilu na Facebooku: „Profilaktyka w praktyce I Małopolska”: https://www.facebook.com/Profilaktyka-w-praktyce-I-Ma%C5%82opolska-104814154956329.           Wprowadzenie: Marcin Janowiec 03.03.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe