Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
czwartek
11 sierpnia
temperatura: 17°C
wiatr: 8,2 km/h
opady: 0,0 mm

Strategia Bezpieczeństwa Narodowego RP

5 listopada 2014 r. zatwierdzona została przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego nowa Strategia Bezpieczeństwa Narodowego Rzeczypospolitej Polskiej, będąc głównym dokumentem dotyczącym bezpieczeństwa narodowego.

Definiuje ona nasze interesy i działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku bezpieczeństwa, a także odwołuje się do relacji w ramach organizacji międzynarodowych, takich jak Unia Europejska czy Pakt Północnoatlantydzki. Jest to także pierwszy dokument szeroko integrujący sprawy bezpieczeństwa, odnoszące się zarówno do zagrożeń polityczno-militarnych, jak i społeczno-ekomonicznych.

Mam zaszczyt przesłać Państwu niniejszą Strategię, wydaną przez Biuro Bezpieczeństwa Narodowego. Liczę, że jej zapisy staną się fundamentem wspólnych, ogólnopolskich wysiłków na rzecz stałego wzmacniania bezpieczeństwa narodowego oraz przysłużą się szerzeniu w społeczeństwie świadomości dotyczącej znaczenia bezpieczeństwa dla stabilnego rozwoju Rzeczypospolitej.

 

 

 

Z poważaniem         

Sekretarz Stanu, Szef Biura

Stanisław Koziej       

 

 

 

List szefa BBN.pdf

Strategia Bezpieczeństwa Narodowego RP.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 08.12.2014 r.

5 listopada 2014 r. zatwierdzona została przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego nowa Strategia Bezpieczeństwa Narodowego Rzeczypospolitej Polskiej, będąc głównym dokumentem dotyczącym bezpieczeństwa narodowego. Definiuje ona nasze interesy i działania w dynamicznie zmieniającym się środowisku bezpieczeństwa, a także odwołuje się do relacji w ramach organizacji międzynarodowych, takich jak Unia Europejska czy Pakt Północnoatlantydzki. Jest to także pierwszy dokument szeroko integrujący sprawy bezpieczeństwa, odnoszące się zarówno do zagrożeń polityczno-militarnych, jak i społeczno-ekomonicznych. Mam zaszczyt przesłać Państwu niniejszą Strategię, wydaną przez Biuro Bezpieczeństwa Narodowego. Liczę, że jej zapisy staną się fundamentem wspólnych, ogólnopolskich wysiłków na rzecz stałego wzmacniania bezpieczeństwa narodowego oraz przysłużą się szerzeniu w społeczeństwie świadomości dotyczącej znaczenia bezpieczeństwa dla stabilnego rozwoju Rzeczypospolitej.       Z poważaniem          Sekretarz Stanu, Szef Biura Stanisław Koziej              List szefa BBN.pdf Strategia Bezpieczeństwa Narodowego RP.pdf                     Wprowadzenie: Marcin Janowiec 08.12.2014 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe