Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Monday
5 czerwca
temperatura: 17°C
wiatr: 10,8 km/h
opady: 0,0 mm

STRAŻAKU, PAL SIĘ DO AKCJI!

Od 8 do 10 czerwca w Targach Kielce zapowiadają się trzy dni nadzwyczajnych atrakcji: zawody strażaków jednostek OSP, widowiskowe pokazy ratownicze, koncert orkiestr, pokaz dziecięcej drużyny pożarniczej, konkursy z nagrodami. Tak wyjątkowo zapowiadają się targi pożarnicze KIELCE IRFE EXPO, na które wstęp będzie bezpłatny!

Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych adresowane są w pierwszej kolejności do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Kielecki ośrodek targowy od wielu lat kojarzy się strażakom z najważniejszym wydarzeniem w branży. W 2017 wystawa zyskuje nową formułę i nazwę - KIELCE IFRE-EXPO. Natargach prezentowane będą urządzenia, sprzęt i technologie dla służb ratowniczych oraz ochrony przeciwpożarowej. Podczas imprezy uczestnicy będą mogli zapoznać się z nowościami rynkowymi, poszerzyć swoją wiedzę dzięki wykładom, kursom i szkoleniom.

10 czerwca, w ostatnim dniu wystawy odbędą się zawody jednostek OSP, w których do wygrania są cenne nagrody. Już teraz gminy mogą zgłaszać swoje drużyny! Podczas wydarzenia przygrywać będą orkiestry strażackie. A wielbiciele świętokrzyskiej kuchni także znajdą coś dla siebie.

Targom KIELCE IFRE-EXPO 2017 patronuje Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Organizatorzy przewidują udział ponad 200 wystawców i podobnie jak przed rokiem ponad 8000 odwiedzających.  

Wznieć w sobie ogień i przyjedź do nas! Zapraszamy 8-10 czerwca do Targów Kielce!

Więcej informacji na stronie http://www.targikielce.pl/pl/ifre.htm

 

 

files/pliki/aktualnosci/2017/03marzec/STRAZAKU, PAL SIE DO AKCJI!/logo.jpg

 

files/pliki/aktualnosci/2017/03marzec/STRAZAKU, PAL SIE DO AKCJI!/1.JPG

 

files/pliki/aktualnosci/2017/03marzec/STRAZAKU, PAL SIE DO AKCJI!/2.jpg

 

files/pliki/aktualnosci/2017/03marzec/STRAZAKU, PAL SIE DO AKCJI!/3.JPG

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.03.2017 r.

Od 8 do 10 czerwca w Targach Kielce zapowiadają się trzy dni nadzwyczajnych atrakcji: zawody strażaków jednostek OSP, widowiskowe pokazy ratownicze, koncert orkiestr, pokaz dziecięcej drużyny pożarniczej, konkursy z nagrodami. Tak wyjątkowo zapowiadają się targi pożarnicze KIELCE IRFE EXPO, na które wstęp będzie bezpłatny! Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych adresowane są w pierwszej kolejności do jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Kielecki ośrodek targowy od wielu lat kojarzy się strażakom z najważniejszym wydarzeniem w branży. W 2017 wystawa zyskuje nową formułę i nazwę - KIELCE IFRE-EXPO. Natargach prezentowane będą urządzenia, sprzęt i technologie dla służb ratowniczych oraz ochrony przeciwpożarowej. Podczas imprezy uczestnicy będą mogli zapoznać się z nowościami rynkowymi, poszerzyć swoją wiedzę dzięki wykładom, kursom i szkoleniom. 10 czerwca, w ostatnim dniu wystawy odbędą się zawody jednostek OSP, w których do wygrania są cenne nagrody. Już teraz gminy mogą zgłaszać swoje drużyny! Podczas wydarzenia przygrywać będą orkiestry strażackie. A wielbiciele świętokrzyskiej kuchni także znajdą coś dla siebie. Targom KIELCE IFRE-EXPO 2017 patronuje Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej oraz Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji. Organizatorzy przewidują udział ponad 200 wystawców i podobnie jak przed rokiem ponad 8000 odwiedzających.   Wznieć w sobie ogień i przyjedź do nas! Zapraszamy 8-10 czerwca do Targów Kielce! Więcej informacji na stronie http://www.targikielce.pl/pl/ifre.htm                     Wprowadzenie: Marcin Janowiec 06.03.2017 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe