Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 18°C
wiatr: 11,1 km/h
opady: 0,0 mm

ŚWIADOME ZAKUPY - MĄDRE WYBORY

Szanowni Państwo,

Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia upowszechnienia kampanie edukacyjną „ŚWIADOME ZAKUPY - MĄDRE WYBORY”.

W ramach programu propagujemy cykl 3 filmów informacyjno-edukacyjnych, w których w kompleksowy i wiarygodny sposób pokazano jak dokonywać zdrowych i mądrych wyborów na etapie zakupów. Dlaczego ważne jest czytanie etykiet i jak z nich wyciągać istotne dla nas informacje. Do udziału w cyklu zaproszono eksperta prof. dr hab. lek. med. Dariusza Włodarka zSGGW w Warszawie, który na podstawie 100 produktów najczęściej wybieranych przez Polaków omawia ich wartości odżywcze ze szczególnym uwzględnieniem zawartości: soli, tłuszczy, chemii(konserwantów, sztucznych barwników itp.).

Filmy dotyczące kampanii znajdują się na stronie akademii NFZ: https://www.youtube.com/playlist?list=PLZ2X-9LnwIVEZEnwSBDCTkdc3LnSifLsX

Zachęcamy Państwa również do odwiedzenia strony: https://diety.nfz.gov.pl/local/diet/login.php , gdzie można sprawdzić jak gotować zdrowo i smacznie oraz do zapoznania się ze styczniowymi zagadnieniami „Śród z profilaktyką”: https://akademia.nfz.gov.pl/kalendarz-2021/

 

 

Swiadome zakupy.jpg

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 29.01.2021 r.

Szanowni Państwo, Małopolski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia upowszechnienia kampanie edukacyjną „ŚWIADOME ZAKUPY - MĄDRE WYBORY”. W ramach programu propagujemy cykl 3 filmów informacyjno-edukacyjnych, w których w kompleksowy i wiarygodny sposób pokazano jak dokonywać zdrowych i mądrych wyborów na etapie zakupów. Dlaczego ważne jest czytanie etykiet i jak z nich wyciągać istotne dla nas informacje. Do udziału w cyklu zaproszono eksperta prof. dr hab. lek. med. Dariusza Włodarka zSGGW w Warszawie, który na podstawie 100 produktów najczęściej wybieranych przez Polaków omawia ich wartości odżywcze ze szczególnym uwzględnieniem zawartości: soli, tłuszczy, chemii(konserwantów, sztucznych barwników itp.). Filmy dotyczące kampanii znajdują się na stronie akademii NFZ: https://www.youtube.com/playlist?list=PLZ2X-9LnwIVEZEnwSBDCTkdc3LnSifLsX Zachęcamy Państwa również do odwiedzenia strony: https://diety.nfz.gov.pl/local/diet/login.php , gdzie można sprawdzić jak gotować zdrowo i smacznie oraz do zapoznania się ze styczniowymi zagadnieniami „Śród z profilaktyką”: https://akademia.nfz.gov.pl/kalendarz-2021/                 Wprowadzenie: Marcin Janowiec 29.01.2021 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe