Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Thursday
28 września
temperatura: 13°C
wiatr: 8,3 km/h
opady: 0,0 mm

Światowy Dzień Statystyki

Światowy Dzień Statystyki został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją z 3 czerwca 2010 r. Obchody Dnia mają zwrócić uwagę opinii publicznej na usługi świadczone przez globalny System Informacji Statystycznej.

W tym dniu odbywają się w wielu krajach ONZ konferencje i seminaria w celu popularyzacji wiedzy o roli statystyki w procesie decydowania o kierunkach rozwoju gospodarczego i społecznego. Celem inicjatyw jest również wzmocnienie zaufania do statystyki publicznej oraz wyrażenie uznania dla statystyków za ich wkład w opracowanie i udostępnianie danych.

 

Swiatowy Dzien Statystyki 1.jpg

 

Swiatowy Dzien Statystyki 2.jpg

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.10.2020 r.

Światowy Dzień Statystyki został ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją z 3 czerwca 2010 r. Obchody Dnia mają zwrócić uwagę opinii publicznej na usługi świadczone przez globalny System Informacji Statystycznej. W tym dniu odbywają się w wielu krajach ONZ konferencje i seminaria w celu popularyzacji wiedzy o roli statystyki w procesie decydowania o kierunkach rozwoju gospodarczego i społecznego. Celem inicjatyw jest również wzmocnienie zaufania do statystyki publicznej oraz wyrażenie uznania dla statystyków za ich wkład w opracowanie i udostępnianie danych.               Wprowadzenie: Marcin Janowiec 21.10.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe