Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Saturday
15 czerwca
temperatura: 22°C
wiatr: 14,0 km/h
opady: 0,0 mm

Świętuj z nami – 40 lat VIVENTO

Zarząd firmy Vivento, Wójt Gminy Gręboszów, Parafia Gręboszów oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie serdecznie zapraszają na wspólne świętowanie 40. urodzin firmy, które odbędzie się w niedzielę, 19 maja br.

Program wydarzenia:

od godz. 9:00 do 13:00 wizyta w najciekawszych zakątkach fabryki- obowiązują zapisy.

o godz. 14:00 msza święta w intencji VIVENTO z oprawą słowną i muzyczną przygotowaną przez pracowników.

Po mszy św. Piknik Rodzinny w centrum Gręboszowa. W programie bieg dla dzieci na dystansie dwustu i sześciuset metrów oraz bieg dla dorosłych na dystansie czterech kilometrów ulicami Gręboszowa. Zapraszamy wszystkich, w dowolnym wieku i kondycji.

Ponadto wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, degustacja potraw regionalnych przygotowanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich.

Zapisy na wydarzenie prowadzone są w biurze VIVENTO w  budynku numer 145 osobiście, telefonicznie lub mailowo do 8 maja.

 

40 lat VIVENTO

 

 

 

Opracowanie: Wiesław Lizak

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 16.05.2024 r.

Zarząd firmy Vivento, Wójt Gminy Gręboszów, Parafia Gręboszów oraz Gminne Centrum Kultury i Czytelnictwa w Gręboszowie serdecznie zapraszają na wspólne świętowanie 40. urodzin firmy, które odbędzie się w niedzielę, 19 maja br. Program wydarzenia: od godz. 9:00 do 13:00 wizyta w najciekawszych zakątkach fabryki- obowiązują zapisy. o godz. 14:00 msza święta w intencji VIVENTO z oprawą słowną i muzyczną przygotowaną przez pracowników. Po mszy św. Piknik Rodzinny w centrum Gręboszowa. W programie bieg dla dzieci na dystansie dwustu i sześciuset metrów oraz bieg dla dorosłych na dystansie czterech kilometrów ulicami Gręboszowa. Zapraszamy wszystkich, w dowolnym wieku i kondycji. Ponadto wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych, degustacja potraw regionalnych przygotowanych przez lokalne Koła Gospodyń Wiejskich. Zapisy na wydarzenie prowadzone są w biurze VIVENTO w  budynku numer 145 osobiście, telefonicznie lub mailowo do 8 maja.         Opracowanie: Wiesław Lizak Wprowadzenie: Marcin Janowiec 16.05.2024 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe