Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Tuesday
3 października
temperatura: 20°C
wiatr: 17,2 km/h
opady: 0,0 mm

Szanowni Mieszkańcy Gminy Gręboszów

   Bardzo gorąco i serdecznie dziękuję Wszystkim Mieszkańcom Gminy Gręboszów, za tak liczny udział w Wyborach Samorządowych w dniu 16 listopada 2014 r.

    Wasza obecność przy urnach była nie tylko wypełnieniem obywatelskiego obowiązku, ale przede wszystkim wyrazem Waszego zainteresowania i zaangażowania w sprawy Naszej Gminy.

    Składam podziękowanie Wyborcom, którzy tak bardzo zaufali mojej osobie, i oddali na mnie swój głos w wyborach na Wójta Gminy Gręboszów.

    Zapewniam, że nadal będę służyć Państwu swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem.

 

 

 

Z wyrazami szacunku                                                       

Krystyna Świętek                                                         

   Bardzo gorąco i serdecznie dziękuję Wszystkim Mieszkańcom Gminy Gręboszów, za tak liczny udział w Wyborach Samorządowych w dniu 16 listopada 2014 r.     Wasza obecność przy urnach była nie tylko wypełnieniem obywatelskiego obowiązku, ale przede wszystkim wyrazem Waszego zainteresowania i zaangażowania w sprawy Naszej Gminy.     Składam podziękowanie Wyborcom, którzy tak bardzo zaufali mojej osobie, i oddali na mnie swój głos w wyborach na Wójta Gminy Gręboszów.     Zapewniam, że nadal będę służyć Państwu swoją pracą, wiedzą i doświadczeniem.       Z wyrazami szacunku                                                        Krystyna Świętek                                                         
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe