Gmina Gręboszów
Pogoda w Gminie Gręboszów
Wednesday
27 września
temperatura: 16°C
wiatr: 6,1 km/h
opady: 0,0 mm

Szukasz pracy? Nie masz doświadczenia?

Opłacimy szkolenie zawodowe wybrane przez Ciebie i pomożemy bezpłatnie znaleźć wymarzoną pracę!

Weź udział w projekcie „Praca z POWER-em!”

 

W Tarnowie rusza nabór do I edycji projektu „Praca z POWER-em!”, stanowiącego wsparcie dla osób młodych do 29 roku życia.

Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROKATYWNI rozpoczęła rekrutację uczestników spośród mieszkańców Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. Spotkania rekrutacyjne będą się odbywać w Tarnowie.

 

Udział w projekcie „Praca z POWER-em” jest całkowicie BEZPŁATNY.

files/pliki/aktualnosci/2020/02 luty/POWER/Zdjeciedoplakatu.jpg

 

Celem projektu jest indywidualna i kompleksowa aktywizacja zawodowo – edukacyjna osób młodych do 29 roku życia biernych zawodowo w tym w szczególności z kat. NEET,  imigrantów i reemigrantów, uczących się lub pracujących na terenie miasta Tarnowa.

Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z:

1. PŁATNYCH STAŻY zawodowych,
2. Bezpłatnych szkoleń zawodowych zakupionych na rynku komercyjnym, dobieranych indywidualnie do potrzeb Uczestników,
3. Warsztatów Rynku Pracy i Pozytywnego Wizerunku,
4. Indywidualnego doradztwa w tym zawodowego, psychologicznego, a także coachingu,
5. Bonów szkoleniowych,
6. Bonów na zatrudnienie,
7. Bonów na zasiedlenie.

Zgłoś się do nas jeżeli:

1. Jesteś osobą w wieku 18-29 lat,
2. Mieszkasz na terenie miasta Tarnowa lub powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego,
3. Jesteś osobą bierną zawodowo i spełniasz przynajmniej JEDEN z poniższych warunków:
    - zamieszkujesz obszary wiejskie (poza ZIT)
    - jesteś rodzicem powracającym na rynek pracy
    - jesteś osobą z niepełnosprawnościami
4. Jesteś imigrantem, reemigrantem i należysz co najmniej JEDNEJ z grup:
    - jesteś osobą bezrobotną lub bierną zawodowo,
    - jesteś osobą pracującą

Zgłoszenia do udziału w projekcie są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej https://fundacjaproaktywni.pl/rekrutacja/ .

Projekt „Praca z POWER-em”  jest realizowany w ramach wsparcia osób młodych na rynku pracy i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Rekrutacja prowadzona jest w dniach 10.02.2020 r. – 21.02.2020 r.

Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane są na stronie https://fundacjaproaktywni.pl/rekrutacja/ . Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 300 04 51; 533 446 405; 533 442 199, e-mail: rekrutacja@fundacjaproaktywni.pl, oraz w Lokalnej Pracowni Aktywności: ul. Krakowska 11a, 33-100 Tarnów.

 

files/pliki/aktualnosci/2020/02 luty/POWER/Belka Praca z POWER-em!.png

 

 

 

 

 

 

Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.02.2020 r.

Opłacimy szkolenie zawodowe wybrane przez Ciebie i pomożemy bezpłatnie znaleźć wymarzoną pracę! Weź udział w projekcie „Praca z POWER-em!”   W Tarnowie rusza nabór do I edycji projektu „Praca z POWER-em!”, stanowiącego wsparcie dla osób młodych do 29 roku życia. Fundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROKATYWNI rozpoczęła rekrutację uczestników spośród mieszkańców Tarnowa oraz powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego. Spotkania rekrutacyjne będą się odbywać w Tarnowie.   Udział w projekcie „Praca z POWER-em” jest całkowicie BEZPŁATNY.   Celem projektu jest indywidualna i kompleksowa aktywizacja zawodowo – edukacyjna osób młodych do 29 roku życia biernych zawodowo w tym w szczególności z kat. NEET,  imigrantów i reemigrantów, uczących się lub pracujących na terenie miasta Tarnowa. Uczestnicy projektu będą mogli skorzystać z: 1. PŁATNYCH STAŻY zawodowych,2. Bezpłatnych szkoleń zawodowych zakupionych na rynku komercyjnym, dobieranych indywidualnie do potrzeb Uczestników,3. Warsztatów Rynku Pracy i Pozytywnego Wizerunku,4. Indywidualnego doradztwa w tym zawodowego, psychologicznego, a także coachingu,5. Bonów szkoleniowych,6. Bonów na zatrudnienie,7. Bonów na zasiedlenie. Zgłoś się do nas jeżeli: 1. Jesteś osobą w wieku 18-29 lat,2. Mieszkasz na terenie miasta Tarnowa lub powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego,3. Jesteś osobą bierną zawodowo i spełniasz przynajmniej JEDEN z poniższych warunków:    - zamieszkujesz obszary wiejskie (poza ZIT)    - jesteś rodzicem powracającym na rynek pracy    - jesteś osobą z niepełnosprawnościami4. Jesteś imigrantem, reemigrantem i należysz co najmniej JEDNEJ z grup:    - jesteś osobą bezrobotną lub bierną zawodowo,    - jesteś osobą pracującą Zgłoszenia do udziału w projekcie są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej https://fundacjaproaktywni.pl/rekrutacja/ . Projekt „Praca z POWER-em”  jest realizowany w ramach wsparcia osób młodych na rynku pracy i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.   Rekrutacja prowadzona jest w dniach 10.02.2020 r. – 21.02.2020 r. Zgłoszenia do udziału w projekcie przyjmowane są na stronie https://fundacjaproaktywni.pl/rekrutacja/ . Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 14 300 04 51; 533 446 405; 533 442 199, e-mail: rekrutacja@fundacjaproaktywni.pl, oraz w Lokalnej Pracowni Aktywności: ul. Krakowska 11a, 33-100 Tarnów.               Wprowadzenie: Marcin Janowiec 04.02.2020 r.
Gręboszów z lotu ptaka
Urząd Gminy Gręboszów
tel. 14 641 60 02
pozostałe dane kontaktowe